РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняВажливо, що є порозуміння та партнерський діалог, - Артем Миронович

» гаряча новина  всі новини
8 червня 2021

Виконавчий директор регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» Артем Миронович завершив весняний комісійний огляд візитом на Київську дирекцію залізничних перевезень. Особливістю цієї робочої поїздки стала зустріч з керівництвом Державного спеціалізованого підприємства «Чорнобильська атомна електростанція» (ДСП «ЧАЕС»).

Темою спілкування очільника регіональної філії Артема Мироновича з в.о. генерального директора Чорнобильської атомної станції Валерієм Сейдою стало поглиблення взаємодії залізничників та атомників з питань приміських залізничних перевезень персоналу ЧАЕС до місця роботи і зворотно, а також використання залізничної інфраструктури, яка знаходиться у прилеглій до станції зоні. Причетні служби регіональної філії отримали завдання відпрацювати юридичні аспекти такої співпраці з урахуванням чинних механізмів АТ «Укрзалізниця» та ДСП «ЧАЕС».
Під час робочої поїздки Артем Миронович традиційно зустрівся з представниками регіонального бізнесу – Ніжинського жиркомбінату, агропромислового підприємства «Дружба-Нова», Баришівської зернової компанії, Попільнянського піщаного кар’єру, ТОВ «Агрохімресур» та ін.

Це не перша зустріч керівника залізниці з промисловцями та аграріями Київщини. Тому діалог почали, з того, що вдалося зробити залізничникам від останньої спільної наради, затим перейшли до нових пропозицій та зауважень.

Украй активно дискутувалися перспективи збільшення обсягів перевезень залізничним транспортом; теми забезпечення вантажовідправників вагонами, насамперед у межах підготовки до перевезення зерна нового врожаю; достатньою кількістю тяги для перевізної та маневрової роботи; особливості планування, документального оформлення та логістики клієнтських замовлень; технічний стан вагонного парку та під’їзних колій, робота з пунктами митного та прикордонного контролю тощо. Усі побажання партнерів ретельно занотовувалися, відповіді на запитання за можливості надавалися невідкладно, гострі теми знімалися шляхом конструктивного діалогу.

«Наше завдання – якомога швидше перевезти ваші вантажі, – підсумував розмову з клієнтами Артем Миронович. – І ми готові до роботи: маємо необхідну тягу, персонал та інфраструктуру. Важливо, що є порозуміння та партнерський діалог з вами, конкретні кроки назустріч один одному. Будемо працювати таким способом і надалі».

Пильна увага Артема Мироновича була прикута й до виробничих підрозділів регіональної філії. Так, комісія оглянула Чернігівське моторвагонне депо. Посадовців цікавили питання зарежимлення підприємства, ремонту виробничих та санітарно-побутових приміщень, створення комфортних умов праці персоналу.
Зокрема, керівник регіональної філії наголосив на необхідності механізувати ручний процес миття рухомого складу, тим більше, що необхідний інструментарій уже придбано; повному забезпеченні працівників якісним спецодягом; облаштуванні зручних умов праці для локомотивних бригад; збереженні та поповненні кадрового потенціалу робітничих професій тощо.

Обговорювалися також завдання підвищити якість ремонту та обслуговування моторвагонного рухомого складу; виконання ряду ремонтних робіт, які традиційно проводилися в заводських умовах, силами депо; обов’язкового створення під час капремонту комфортних умов для пасажирів (сучасних туалетів, систем кондиціювання).
За результатами комісійного об’їзду були поставлені завдання причетним службам, а також вжито низку заходів реагування.


Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба: 0(44)-4069708 факс 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Для ділового листування та звернення громадян: pzz@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05