РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняВоєнізована охорона Південно-Західної магістралі затримала неповнолітніх хуліганів, які псували рухомий склад та залізничну інфраструктуру

» гаряча новина  всі новини
8 червня 2021

Днями працівники воєнізованої охорони регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» припинили хуліганські витівки двох підліткових груп, які жбурляли каміння у поїзди та пристрої світлофорної сигналізації.

П’ятьох неповнолітніх віком від 11 до 14 років оперативна група воєнізованої охорони залізниці затримала на перегоні Київ-Волинський – Вишневе. Діти збавлялися, жбурляючи із залізничного мосту каміння у приміський поїзд, який у вечірню годину був повен пасажирів. Усі неповнолітні хулігани – кияни.

А за кілька годин до рук стрільців воєнізованої охорони потрапили 13-річний та 16-річний мешканці м. Вишневе. Хулігани цілили камінням у передвихідний станційний світлофор.

Неповнолітніх вандалів в обох випадках передано правоохоронцям. Проводиться досудове слідство за фактами несанкціонованого втручання сторонніх осіб у діяльність залізничного транспорту, а також перевірка затриманих на причетність до скоєння аналогічних правопорушень.

Нагадуємо, що незаконні втручання в роботу залізничного транспорту створюють загрозу безпеці руху поїздів, пасажирам і персоналу, а також тягнуть за собою адміністративну й кримінальну відповідальність. Причому за дії неповнолітніх відповідальність нестимуть їхні батьки чи опікуни.


Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба: 0(44)-4069708 факс 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Для ділового листування та звернення громадян: pzz@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05