РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняЖивемо не одним днем, а працюємо на перспективу, - Артем Миронович

» гаряча новина  всі новини
4 червня 2021

Під час весняного огляду комісія на чолі з виконавчим директором регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» Артемом Мироновичем проінспектувала залізничні підприємства Козятинської та Коростенської дирекцій залізничних перевезень. Було також проведено робочі зустрічі з клієнтами і партнерами магістралі – підприємцями, митниками, прикордонниками, щоб обговорити реалії та перспективи двосторонньої співпраці.

Серед виробничих підрозділів, у які завітала коміссія регіональної філії, були вагонне й локомотивне депо станції Шепетівка та локомотивне депо станції Коростень-Подільський.
Оглядаючи основні деповські цехи, Артем Миронович цікавився виконанням планових завдань і ресурсами для збільшення обсягу ремонтів; тим, як працівники забезпечені інструментом, матеріалами й запчастинами для якісного проведення робіт; чи потрібна допомога. Було зроблено акцент на зменшенні залежаних запасів ТМЦ, економії енергоресурсів, зокрема пально-мастильних матеріалів, на неформальному підході до вирішення виробничих проблем.

Не залишилися поза увагою керівника регіональної філії й питання кадрового добору, створення для персоналу належних санітарно-побутових умов, охорони та мотивації праці.

«Ми домоглися права приймати працівників на робітничі професії без погодження з УЗ; одного з найвищих в мережі рівня преміювання; виступили з ініціативою підвищення заробітної плати виробничому персоналу, – зазначив Артем Миронович під час спілкування з деповчанами. – У свою чергу очікую, що на місцях не констатуватимуть факт: люди йдуть із залізниці, а всебічно боротимуться за кожного працівника».

Артем Миронович зустрівся з прикордонниками та митниками, які несуть службу на пункті пропуску через державний кордон на станції Овруч, та обговорив з ними можливості оформлення на цій станції вантажів і вагонів, що переміщуються в експортному режимі.
«Для цього ми облаштуємо робочі місця цифровими технологіями, зокрема, зовнішніми камерами спостереження, доступом до відеоархіву, можливістю виконувати максимальну кількість операцій за робочим столом, – розповів Артем Миронович. – Уже сьогодні ми працюємо на перспективу подальшого збільшення транзиту вантажів і пасажиропотоку, розмірковуємо, як оптимально збалансувати їх, і сподіваємося на вашу підтримку».

За словами Артема Мироновича, така можливість дискутувалася не один рік поспіль, але тільки зараз удалося зрушити справу з місця. У результаті реалізації проєкту станцію Коростень буде суттєво розвантажено, адже значну частину оформлення експортних вантажів та вагонів візьме на себе станція Овруч. Традиційно для робочих поїздок у регіони, на станціях Шепетівка та Коростень відбулися зустрічі керівного складу залізниці з представниками регіонального бізнесу – вантажовідправниками, експедиторами, власниками лісових господарств.

Обговорювалися проблемні питання, шляхи оптимізації перевізного процесу на всіх його етапах, налагодження обопільно вигідної взаємодії. Так, спілкуючись на станції Шепетівка з представниками Держлісгоспу, очільник регіональної філії запросив підприємства до тісної взаємодії в утриманні території, прилеглої смуги відведення залізниці. Така співпраця гарантуватиме безпеку руху поїздів.

«Ми завжди готові уважно вислухати побажання наших клієнтів, – наголосив Артем Миронович під час ділового спілкування з бізнесом, – прагнемо до партнерства, взаємоповаги та врахування інтересів усіх сторін, адже ми живемо не одним днем, а працюємо на перспективу».
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба: 0(44)-4069708 факс 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Для ділового листування та звернення громадян: pzz@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05