РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняЗ нагоди Міжнародного дня захисту дітей Південно-Західна магістраль подарувала чудове свято юним залізничникам

» гаряча новина  всі новини
1 червня 2021

Україна, як і увесь світ, відзначає Міжнародний день захисту дітей. Працівники регіональної філії долучилися до широкого загалу, організувавши незабутнє свято для гостей та вихованців Київської дитячої залізниці.

Урочистості в Сирецькому парку, де розташована дитяча магістраль, пройшли за участю керівництва регіональної філії та менеджменту галузевих департаментів.

На Привокзальній площі станції Київ-Пасажирський-дитячий, вітаючи вихованців дитячої магістралі, серед яких були і першачки, заступник виконавчого директора регіональної філії Ігор Кунцевський зазначив:

«Ми, дорослі, докладаємо величезні зусилля, аби молоде покоління України зростало під мирним небом, у турботі та любові, впевнено дивилося у своє майбутнє».

За словами Ігоря Кунцевського, опікуючись завтрашньою зміною, керівництво регіональної філії створило чудові умови для того, щоб вихованці Київської дитячої залізниці успішно опановували залізничні професії, а в подальшому робили свій вибір на користь залізничного транспорту.

«Бажаю вам міцного здоров’я, цікавого й успішного навчання, нових друзів, знань та умінь, - побажав юним залізничникам заступник виконавчого директора регіональної філії. - Очікуватимемо вас на наших підприємствах – сучасними й добре освіченими машиністами, диспетчерами, ремонтниками, провідниками».

Перша цього року залізнична подорож парком дала старт літній навчальній практиці вихованців Київської дитячої магістралі. І в цій святковій поїздці юні залізничники були не лише організаторами руху, але й почесними пасажирами.

Окрім святкового рейсу, керівництво дитячої залізниці підготувало своїм підопічним низку веселих та пізнавальних розваг, зокрема, перегони на дрезинах, конкурс малюнків «Залізниця очима дітей», флешмоб, аніматорів, солодке частування та фотографування на згадку.

Дітвора була у захваті від свята, яке влаштували їй залізничники, від численних призів та подарунків. А батьків укотре розчулила турбота, якою зазвичай оточені їхні діти на залізниці.

«АТ «Укрзалізниця» опікується своїм кадровим потенціалом, - теперішнім і майбутнім, - підсумував директор виконавчий регіональної філії Миронович Артем – Це один із пріоритетів компанії, яка є конкурентоспроможним та соціально відповідальним роботодавцем».

Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба: 0(44)-4069708 факс 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Для ділового листування та звернення громадян: pzz@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05