РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняНаша мета – новий рівень діалогу з бізнесом та місцевою владою задля обопільної вигоди, – Артем Миронович

» гаряча новина  всі новини
31 травня 2021

Під час комісійного об’їзду Козятинської дирекції залізничних перевезень директор виконавчий регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» Артем Миронович зустрівся з представниками регіонального бізнесу, а також з керівниками міської ради м. Козятин та Вінницької області. Мета цих зустрічей – установити новий рівень діалогу між національним перевізником, бізнесом і місцевими органами влади задля обопільного розвитку.

«Для АТ «Укрзалізниця», як, власне, і для столичної магістралі, головне – досягти клієнтоорієнтованості, а отже, ефективно та якісно організувати перевізний процес на всіх його етапах – від замовлення вагонів до видачі вантажу. Ми готові до відвертої розмови про існуючі проблеми, відкриті для слушних пропозиції та зауважень. Сьогодні, як ніколи, важливо, щоб співпраця з бізнесом була чітко влагоджена та взаємовигідна», — зазначив Артем Миронович під час діалогу з вантажовідправниками й операторами регіону.

Представники бізнесу підтримали прагнення залізничників до партнерства, продемонстрували розуміння ситуації з вантажними перевезеннями, запропонували шляхи до її стабілізації.

У межах робочої поїздки відбулась і зустріч менеджменту регіональної філії з керівниками міської ради м. Козятин та Вінницької області. Конструктивно обговорювалися питання компенсації з місцевого бюджету витрат залізниці на пільгові перевезення пасажирів, законних шляхів зменшення податку на землі, які знаходяться в користуванні регіональної філії. Представники мерії поінформували залізничників про інвестиційні пріоритети міста та Вінницької області, запросили до участі в реалізації перспективних проєктів розвитку м. Козятин.
Дорожня комісія на чолі з Артемом Мироновичем також оглянула підприємства Козятинського залізничного вузла – вагонне і локомотивне депо, пост ЕЦ, на якому триває переобладнання системи безпеки руху.Під час зустрічі з трудовими колективами підрозділів першочергова увага приділялася якості проведення ремонтів рухомого складу; забезпеченню виробничого процесу матеріалами, запчастинами та інструментом; створенню належних умов праці та підвищенню мотивації персоналу.
За словами Артема Мироновича, усі пропозиції та зауваження, висловлені трудівниками, будуть ретельно проаналізовані причетними службами.

«Я також дам відповідне доручення щодо грошового заохочення працівників за виконання та перевиконання планових завдань. Якщо можливість преміювання є, нею необхідно користуватися, щоб сумлінна праця неодмінно винагороджувалась», — наголосив Артем Миронович.
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба: 0(44)-4069708 факс 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Для ділового листування та звернення громадян: pzz@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05