РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання«Залізничники готові співпрацювати з місцевою владою для вирішення проблем, які турбують залізничників і громадян, — Артем Миронович

» гаряча новина  всі новини
26 травня 2021

Під час робочої поїздки директор виконавчий Артем Миронович разом із заступниками та начальниками служб перевірили роботу залізничного господарства на напрямку Київ—Миронівка—Богуслав—Фастів —Київ.

Були оглянуті території станцій, підходи до них, перевірено якість ремонту під’їзної колії станції Миронівка та стан колійного господарства на місцях. Також Артем Миронович оглянув сучасний службовий пішохідний перехід через колії, які побудували столичні залізничники на прохання працівників дирекції.


Окрім цього, керівник філії провів робочі зустрічі з міськими громадами та мерами міст. З представниками місцевої влади порушувалося питання перегляду ставок податку на землі залізничного транспорту. За словами Артема Мироновича, це допоможе зменшити витрати залізничної галузі. Водночас компанія готова співпрацювати з міськими громадами щодо справедливої сплати ПДФО в бюджети міста, фактично компенсуючи втрати від зменшення земельного податку. Міська влада не заперечує переглянути ставку земельного податку, втім для цього потрібно рішення сесії.

Під час зустрічі з вантажовласниками обговорювалися проблеми, які виникають під час перевезення вантажів, порушувалися питання підтримки у належному стані залізничної інфраструктури, забезпечення рухомим складом. Представники вантажовласників висловили підтримку залізничникам і надали пропозиції щодо стабілізації ситуації і пошуку можливих варіантів зменшення чи компенсації збитків.
Підсумовуючи результати чергової поїздки Артем Миронович сказав: «Всі проблемні питання досконально вивчались прямо на об’єкті, і по можливості, на місці приймаються виважені рішення. Здебільшого це були поточні експлуатаційні питання, що вимагали негайного вирішення, виконання колійних робіт по підготовці функціонування залізниці під час літніх перевезень, насамперед тих, що економічно вигідні регіональній філії».

Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба: 0(44)-4069708 факс 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Для ділового листування та звернення громадян: pzz@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05