РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняУ квітні 2021 року в межах регіональної філії травмовано 11 сторонніх осіб, 7 з яких зі смертельним наслідком

» гаряча новина  всі новини
17 травня 2021

За 4 місяці 2021 року на Південно-Західній залізниці травмовано 42 сторонніх особи, смертельно – 25. Це менше ніж за аналогічний період 2020 року, коли на магістралі постраждали 43 сторонніх особи, 32 з яких загинули.

Зокрема, у квітні 2021 року в межах регіональної філії було травмовано 11 сторонніх осіб, 7 з яких зі смертельним наслідком. Серед травмованих 4 людини уражено електрострумом.

Основною причиною всіх нещасних випадків зі сторонніми особами на залізниці залишається особиста необережність постраждалих та нехтування Правилами поведінки громадян на залізничному транспорті України. Це зокрема, перехід через колії перед рухомим складом, що стрімко наближається, та в невстановлених місцях, ходіння по коліях, знаходження на краю пасажирської платформи під час прибуття чи слідування поїзда, ДТП та електротравми, отримані під час спроб зачепінгу або розкрадання залізничного майна, а також селфі на інфраструктурних об’єктах, у рухомому складі чи поблизу нього.

Для попередження невиробничого травматизму зі сторонніми громадянами регіональна філія постійно докладає зусиль для забезпечення якісного утримання та достатнього освітлення пасажирських платформ, переїздів та пішохідних і службових переходів, покажчиків місць переходу, надійної роботи загороджувальних пристроїв, звукової та світлової сигналізації, своєчасного оповіщення пасажирів по мережі гучномовного інформування про прибуття та відправлення поїздів, про проведення маневрової роботи біля пасажирських платформ, наявність необхідних інформаційних плакатів, банерів.

Залізничники закликають пішоходів переходити колії лише в установлених місцях, користуючись пішохідними настилами, переїздами і переходами, в жодному разі не перелазити під вагонами, бо, в будь-який момент, поїзд може рушити, а також не залазити на вагони, оскільки це може призвести до ураження електричним струмом високої напруги.

Лише неухильне дотримання правил поведінки на залізничному транспорті дозволить зберегти життя і здоров’я громадян.Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба: 0(44)-4069708 факс 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Для ділового листування та звернення громадян: pzz@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05