РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняУ ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС взяли участь понад 4 тис. працівників Південно-Західної залізниці

» гаряча новина  всі новини
26 квітня 2021

26 квітня 1986 року в історії України позначено чорною міткою. Саме того дня сталася аварія на Чорнобильській атомній електростанції. Колектив Південно-Західної залізниці одним з перших прийняв на себе цей жорстокий удар долі. Минуло 35 років від того страшного дня, і тих, хто брав участь у «приборканні» катастрофи на ЧАЕС, з кожним роком стає все менше і менше.

Працівники станцій примикання і Коростенського відділення магістралі з перших годин аварії виявилися в найнебезпечнішому для життя районі. З Прип’яті та залізничного селища, де проживали 128 сімей залізничників, в перші часи після вибуху було терміново сформовано поїзди для їх евакуації.

Залізничники брали саму активну участь у ліквідації наслідків аварії. Весь обсяг вантажів, що прямували до Чорнобиля для ліквідації наслідків аварії, розосереджувались на станції Вільча. Тут було лише три колії, та саме на них і розгорнулися основні роботи. Розвантажували цемент, залізобетон, труби, обладнання та механізми для АЕС. На фронти вивантаження були додатково подані крани на залізничному ходу, бульдозери, екскаватори, автонавантажувачі. Укрупнили механізовані бригади, залучивши до них досвідчених працівників. Оскільки ситуація на ЧАЕС постійно змінювалася, треба було із загального потоку вантажів без зволікання вивантажувати найнеобхідніше в цей момент.

Усього у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС взяли участь понад 4 тис. працівників Південно-Західної залізниці. Радіоактивного забруднення зазнала територія, на якій розташовано 86 станцій. Тільки на Коростенському відділенні 55 – в зонах стійкої радіації і забруднення радіонуклідами.

Трагедія Чорнобиля і сьогодні торкається своїм чорним крилом долі багатьох людей.
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба: 0(44)-4069708 факс 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Для ділового листування та звернення громадян: pzz@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05