РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняПівденно-Західна залізниця та місцеві органи влади Хмельниччини й Вінниччини домовились про низку заходів з удосконалення приміських пасажирських перевезень

» гаряча новина  всі новини
2 квітня 2021

Директор виконавчий регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» Артем Миронович здійснив робочі поїздки до Хмельницької та Вінницької областей.У форматі конструктивного діалогу між керівником філії та головами облдержадміністрацій, представниками профільних комітетів і територіальних громад досягнуто важливих домовленостей.

Так, по Хмельницькій області напрацьовано низку заходів, спрямованих на удосконалення приміських пасажирських перевезень та можливе відновлення приміського сполучення, що призупинене через карантинні обмеження, у тому числі у напрямку Шепетівка – Хмельницький – Кам’янець-Подільський. Цей маршрут через Красилів, Кам’янець-Подільський, Ларгу (Чернівецької обл.) стане не лише зручним для пересадки пасажирів на станції Хмельницький з інших поїздів далекого сполучення, а й удосконалить доступ подорожуючих до туристичного осередку держави Кам’янця-Подільського.
Також учасники зустрічі домовились про відновлення (ремонт) дизель-поїзда, що курсуватиме у цьому напрямку, та продовження маршруту електропоїзда Київ – Жмеринка – Київ до станції Хмельницький. Це дозволить мешканцям Хмельницького та інших населених пунктів області подорожувати залізницею до столиці і у зворотному напрямку в рази дешевше, ніж іншими видами транспорту.

Сторони обговорили важливі питання щодо компенсації за перевезення пасажирів пільгових категорій Під час розмови з головою Вінницької облдержадміністрації та представниками районних рад, а також міських рад та об’єднаних територіальних громад учасники акцентували увагу на створенні зручного та якісного приміського сполучення в межах Вінницької області. Заплановано впровадження маршруту, що з’єднуватиме обласний центр з віддаленими районами і стане доступним та зручним для мешканців області. Також залізничники відреагували на звернення мешканців села Сербинівці Жмеринського району та інших населених пунктів щодо призначення додаткових електропоїздів на дільниці Жмеринка – Гречани.

Як зазначив директор виконавчий регіональної філії «Південно-Західна залізниця» Артем Миронович, головною умовою тісної співпраці залізничників та органів обласних, районних держадміністрацій, територіальних громад є розуміння соціально-економічної важливості приміських залізничних перевезень для розвитку регіону, відшкодування коштів за перевезення пільгових категорій населення , зниження розміру ставки податку на земельні ділянки, та тісна співпраця, спрямована на результат та обопільну користь.


Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба: 0(44)-4069708 факс 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Для ділового листування та звернення громадян: pzz@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05