РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняДиректор виконавчий регіональної філії «Південно-Західна залізниця» зустрівся з керівництвом Чернігівської області

» гаряча новина  всі новини
2 квітня 2021

Під час робочої поїздки 30 березня керівник філії Артем Миронович зустрівся з головою Чернігівської облдержадміністрації Анною Коваленко, представниками профільних підрозділів облдержадміністрації та органів самоврядування найбільших міст Чернігівщини.

Учасники зустрічі обговорили питання удосконалення залізничного сполучення та сплати заборгованості місцевої облдержадміністрації за фактично виконані залізницею перевезення пасажирів пільгових категорій.

Загалом по Чернігівській області заборгованість за 2020 рік складає понад 4 млн грн. Хоча в області і є приклади сумлінного виконання органами місцевого самоврядування своїх обов’язків з компенсації пільгових перевезень, проте існують і боржники. Зокрема, це місто Ніжин та Чернігів.

Варто наголосити, що від відповідального ставлення територіальних громад до виконання своїх обов’язків перед залізницею безпосередньо залежить якість та ритмічність приміських пасажирських перевезень.

У ході конструктивного діалогу сторони обговорили можливі шляхи співпраці, актуальні як для залізничників, так і мешканців Чернігівщини.

«У нас накопилась низка питань, що потребують обговорення та уточнення спільних подальших дій. Зважаючи на те, що приклади тісної співпраці та взаєморозуміння з представниками територіальних громад у вирішенні проблемних питань щодо розвитку якісного приміського сполучення є , сподіваємось на партнерство та взаємодію. Адже саме розвиток транспортної інфраструктури буде мотивуючим фактором для інвестиційної привабливості Чернігівської області», — зазначив Артем Миронович.Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба: 0(44)-4069708 факс 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Для ділового листування та звернення громадян: pzz@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05