РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняКерівництво регіональної філії «Південно-Західна залізниця» та представники міста Бровари обговорили питання покращення приміського залізничного сполучення

» гаряча новина  всі новини
31 березня 2021

29 березня 2021 р. директор виконавчий регіональної філії «Південно-Західна залізниця» Артем Миронович провів робочу зустріч з мером міста Бровари Ігорем Сапожком та депутатами місцевого самоврядування щодо реалізації можливості запровадження проєкту запуску човникового руху за напрямком Київ – Бровари—Київ.

Під час зустрічі залізничники продемонстрували оновлений та модернізований електропоїзд, який у разі потреби та при виконанні певних умов, буде впроваджено.

«Ми раді можливості підтримати місто Бровари у питанні перевезення пасажирів приміським залізничним транспортом. Адже наш проєкт спрямовано на розвантаження міста від заторів на автошляхах при стрімкому зростанні кількості населення,— сказав під час зустрічі керівник залізниці Артем Миронович. — У свою чергу, від органів місцевої влади ми очікуємо зниження ставки земельного податку та 100% компенсації за перевезення пільговиків та повного погашення заборгованості за попередні періоди. Метою нашого проєкту є запуск модернізованого електропоїзда та будівництво нових платформ».

За словами Артема Мироновича, було досягнуто домовленості щодо організації у 2021 р. низки спільних заходів, спрямованих на покращення приміського залізничного сполучення між містами Києвом та Броварами. Наразі є готовність запустити тестовий електропоїзд, який допоможе визначитися, як саме повинен працювати залізничний транспорт на даному напрямку.
Модернізований електропоїзд — це:

*облаштування головних вагонів місцями для пасажирів з обмеженими можливостями (які пересуваються на інвалідному візку);

*спеціальне фарбування дверних ручок та міжвагонних дверей для людей зі слабким зором;

*використання зовнішніх освітлювальних світильників для підсвічування зони посадки і висадки пасажирів;

* головні вагони облаштовано системами для перевезення велотранспорту;

*встановлено систему контролю куріння в тамбурах вагонів, датчики сигаретного диму з виводом звукового сигналу, систему пожежної сигналізації та аерозольного пожежогасіння.

*новий формат зовнішнього фарбування;Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба: 0(44)-4069708 факс 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Для ділового листування та звернення громадян: pzz@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05