РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняКерівництво регіональної філії провело зустріч з представниками міської ради Вінниці

» гаряча новина  всі новини
25 березня 2021

24 березня в рамках співпраці та партнерських взаємовідносин відбулася робоча зустріч директора виконавчого регіональної філії «Південно-Західна залізниця» Артема Мироновича з представниками міської ради Вінниці.

Під час зустрічі відбувся відкритий діалог, спрямований на розвиток як залізниці, так і міста. Сторони обговорили питання компенсації за пільгові перевезення пасажирів у приміському сполученні. Адже сплачені кошти за фактично здійснені перевезення, насамперед, спрямовуються на ремонт рухомого складу та є запорукою комфорту та зручності для пасажирів, які користуються послугами залізничного транспорту та міської громади в цілому.

Також учасники зустрічі обговорили важливі для співпраці із залізничниками та стратегічні для сучасного міста, що розвивається за європейським зв’язком, проекти. Представники міської влади презентували залізничникам плани оновлення вокзальної площі та будівництво мосту до мікрорайону Тяжилів.

Проблема міста полягає у тому, що його розділяє залізнична колія на дві частини, і єдиним місцем сполучення наразі є маломобільний шляхопровід. Тож будівництво вантового мосту через залізничні колії, який з’єднає вулиці Янгеля та Ватутіна( мікрорайон Тяжилів), дозволить містянам діставатися до центру міста не за 1 год. 40 хвилин, а всього за 40 хв.

Проектне бачення реконструкції Привокзальної площі передбачає створення сучасного транспортного хабу з критими платформами, освітленням та інформаційними табло про прибуття потягів. Максимальне зближення вокзалу та громадського транспорту дозволить пасажирам поїздів здійснювати пересадку на інші види транспорту швидко, ефективно та зручно за принципом «сухі ноги», а сама Привокзальна площа стане безбар’єрною та комфортною. Звичайно, реалізація цього проєкту можлива лише за тісної співпраці та взаємодії залізниці та міста.

На перспективу учасники зустрічі розглянули можливість будівництва залізничної гілки до Вінницького індустріального парку, що значно б покращило логістику та підвищило інвестиційну привабливість міста. А також обговорили ідею створення у Вінниці вантажного терміналу з власними під’їзними коліями.

«Від реалізації запланованого та тісної співпраці виграють не лише зацікавлені сторони, а в першу чергу – люди, – наголосив Артем Миронович – Тож напрацьовані шляхи вирішення та розв’язання проблем мають довести ефективність нашого партнерства та стати прикладом».
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба: 0(44)-4069708 факс 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Для ділового листування та звернення громадян: pzz@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05