РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняЗ нагоди професійного свята — Дня залізничника директор регіональної філії привітав зі святом

» гаряча новина  всі новини
4 листопада 2020


4 листопада 2020р. директор виконавчий регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» Артем МИРОНОВИЧ привітав всіх зі святом. Зокрема він зазначив, що святкування Дня залізничника є чудовою нагодою згадати кожного працівника, хто своєю щоденною працею доводить важливість її на користь транспортної галузі та столичної магістралі. Він висловив слова подяки всім, хто був присутній в залі, і тим, хто в цей час знаходиться за кермом локомотиву, за диспетчерським пультом чи працює на колії.

— В якому б підрозділі не працювали фахівці, за яку б справу не бралися б, — сказав під час виступу Артем Миронович, — роблять її завжди сумлінно, відповідально, з повною віддачею, як і належить справжнім залізничникам. А сьогоднішнє свято — це ще одна прекрасна нагода висловити слова вдячності тим, хто добросовісно трудиться на нашій залізниці. Для нас, як для всіє країни цей рік складний. Та завдяки злагодженій роботі колективу залізничників нам вдалося перевиконати виробничі і фінансові показники і розвивати залізничну галузь. Ми відправляємо вантажі, ремонтуємо локомотиви, перевозимо пасажирів і кожний із вас вносить вагомий внесок в розвиток залізниці.

Бажаю вам міцного здоров’я, успіхів та родинного затишку!

Також директор виконавчий столичної магістралі вручив нагороди кращим працівникам галузі, які з нагоди професійного свята були відзначені в наказах Міністерства транспорту, голови правління АТ «Укрзалізниця» та директора регіональної філії.
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба: 0(44)-4069708 факс 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Для ділового листування та звернення громадян: pzz@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05