РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняМинулого тижня директор регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» здійснив робочу поїздку до станції Чернігів та моторвагонного депо Чернігів

» гаряча новина  всі новини
22 липня 2020

Очільник залізниці разом з керівниками служб регіональної філії оглянули станційне господарство, перевірили роботу вантажного двору та моторвагонного депо Чернігів.

Під час зустрічі із начальником станції обговорено нагальні питання столичної магістралі. Зокрема, по станції Чернігів порушено питання пасажиропотоку, який значно знизився під час запровадження протиепідемічних заходів. Водночас Артем Миронович наголосив, що при відновленні повноцінного курсування поїздів далекого сполучення та регіональних, необхідно посилити контроль заходів безпеки пасажирів, які перебувають на вокзалі та здійснюють посадку на станції Чернігів.

На базі Чернігівського моторвагонного депо виконується технічне обслуговування та ремонт електропоїздів, які мають приписку до цього підрозділу. Вивчення потреб та можливостей депо було метою робочого візиту до структурного підрозділу директора регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» Артема Мироновича

Разом з начальником депо Валерієм Дерев’янко очільник залізниці оглянув цехи підрозділу, де приділив особливу увагу якості ремонту. Також Артем Миронович оглянув дах цеху з ремонту в плані невідкладного ремонту цього об’єкта, паливний склад, який вимагає термінового вирішення наявних проблем.

Під час зустрічі з деповцями керівник Південно-Західної залізниці проаналізував стан справ у галузі та окреслив комплекс завдань. Зокрема, залізничники порушили питання поліпшення умов праці, виплати тринадцятої зарплати, дефіциту кадрів тощо. У свою чергу Артем Миронович наголосив на якості ремонтів електропоїздів, використанні запчастин та комплектуючих українських виробників, створення в кабінах машиністів належних умов праці. Було також напрацювано конкретні кроки з вирішення проблемних питань.


Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба: 0(44)-4069708 факс 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Для ділового листування та звернення громадян: pzz@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05