РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняКерівник «Південно-Західної залізниці» перевірив хід модернізації приміського електропоїзда та обговорив плани співробітництва з КЕВРЗ

» гаряча новина  всі новини
21 липня 2020

16 липня 2020 р. директор виконавчий регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» Миронович Артем відвідав Київський електровагоноремонтний завод (КЕВРЗ).

У рамках робочої поїздки очільник столичної магістралі проінспектувати хід робіт щодо капітального ремонту електропоїзда серії ЕД-9м для регіональної філії «Південно-Західна залізниця» та обговорив з директором КЕВРЗ Романом Желізняком подальшу співпрацю в цьому напрямку.

Директор оглянув електропоїзд серії ЕД-9м, 10 вагонів якого проходять модернізацію на Київському електровагоноремонтному заводі з використанням запчастин та комплектуючих українських виробників та поспілкувався із керівництвом підприємства.

Зазначимо, що під час ремонту в вагонах буде встановлено нову сучасну пожежну сигналізацію, відео-нагляд для попередження можливого вандалізму. Також вагон буде облаштовано відеокамерами по зовнішньому периметру і в голові поїзду. Окрім цього, в салоні буде встановлено ергономічні сидіння, нові вікна аварійного виходу, сучасна система зв’язку між пасажиром та машиністом. В голові електропоїзда буде розміщено прожектори і буферні ліхтарі на діодній основі, оновлено туалети. Крім того, високовольтні імпортні апарати замінені на продукцію українського виробника.

«Сьогодні ми перевірили якість збірки і залишилися задоволені новими рішеннями, які продемонстрували фахівці КЕВРЗ. З новим керівництвом заводу обговорено можливості модернізації електропоїздів. З директором заводу у нас повне взаєморозуміння. Разом будемо рухатися в напрямку підтримки вітчизняного виробника рухомого складу і своєчасно забезпечувати пасажирів у приміському сполученні оновленими електричками. Маємо намір спільно опрацювати питання збільшення фінансування. Це сприятиме забезпеченню робочими місцями колектив КЕВРЗ. Крім того, будуть виконані соціальні завдання в регіонах, адже оновлення приміського пасажирського рухомого складу є пріоритетним для нас», — наголосив Артем Миронович.

Поточного року на КЕВРЗ планується виконати капітально-відновлювальний ремонт ще одного електропоїзда Південно-Західної залізниці, а саме — 10 вагонів електропоїзда серії ЕР-9м. Досягнуто домовленості, що цей потяг стане експериментальним і в ході його ремонту будуть застосовані нові інженерні рішення. Зокрема, планують встановити сходи з нержавіючої сталі, звукову пожежну сигналізацію в тамбурі і салоні вагону. Також вагони та кабіну машиніста оснастять кондиціонерами.

«КЕВРЗ плідно та ефективно співпрацює з регіональною філією «Південно-Західна залізниця». По електропоїзду ЕД-9м наразі проводиться ремонт в об’ємі КР-2. Тобто капітальний ремонт 2–го об’єму, оскільки цьому електропоїзду 17 років з моменту випуску і для нього не передбачений капітальний ремонт. Наразі готовність більшості вагонів вже на фінальній стадії — пройшли підготовчий етап малярних робіт та готові до фарбування. В процесі ремонтних робіт ми враховуємо план оригінального замовлення, поточні побажання депо і залізниці. Тобто, можемо дообладнати поїзд додатковими засобами чи обладнанням на вимогу замовника», — зазначив керівник КЕВРЗ Роман Желізняк.Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба: 0(44)-4069708 факс 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Для ділового листування та звернення громадян: pzz@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05