РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняКерівник регіональної філії зустрівся з вантажовласниками Вінницької та Хмельницької областей

» гаряча новина  всі новини
14 липня 2020

Під час візиту керівник «Південно-Західної залізниці» Миронович Артем разом із фахівцями служб Південно-Західної залізниці здійснили огляд станційного господарства Жмеринської дирекції залізничних перевезень. Зокрема, перевірили вантажний двір станції Вінниця, де зустрілися з представниками підприємств, з якими порушили питання щодо перегляду роботи вантажних залізничних станцій.

Директор філії розповів, що Укрзалізниця планує продовжити програму розвитку мультимодальних перевезень, облаштувати вантажні двори, інвестувати в їх розвиток, аби забезпечити зростаючі потреби бізнесу. Саме бізнес найшвидше реагує на зміни ринку, і тому для компанії важливо, щоб саме підприємці ініціювали ці зміни, а керівництво Укрзалізниці в свою чергу вживало усіх можливих заходів, аби зменшити час доставки та зробило вантажні перевезення залізницею зручними та вигідними для вантажовідправників.
Миронович Артем наголосив, що найближчим часом сільськогосподарські підприємства Вінницької та Хмельницької областей розпочнуть збирання урожаю, для реалізація якого потрібен залізничний транспорт. Учасники зустрічі порушили питання щодо подовження терміну дії договорів та сприяння Укрзалізниці щодо укладання договору про експлуатацію колії, покращення пропускної спроможності, налагодження логістики, тощо.

— Сьогоднішнє наше обговорення, — підкреслив Артем Миронович,— допоможе стати конкурентоспроможними. Ми хочемо зробити так, аби більшість вантажів перевозились залізницею. Для цього хочемо вислухати ваші пропозиції та зауваження. Ми завжди йдемо на зустріч бізнесу і намагаємося робити усе необхідне для того, щоб зберегти ті об’єми перевезень, котрі були донедавна та наростити їх.

Також Артем Миронович зустрівся з заступником голови Хмельницької ОДА Сергієм Ткачуком та представниками підприємств області. Під час зустрічі порушувалося питання щодо налагодження діалогу між Укрзалізницею, бізнесом та керівництвом області, аби спільно досягти позитивних результатів.Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05