РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
Архів газети «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання25 червня 2020 р. директор виконавчий регіональної філії «Південно-Західна залізниця» Артем Миронович здійснив робочу поїздку в моторвагонне депо Фастів

» гаряча новина  всі новини
30 червня 2020

Під час візиту Миронович Артем спільно з начальником моторвагонного депо Володимиром Папушою ознайомився з роботою основних виробничих цехів, де виконуються ремонти та технічне обслуговування електропоїздів, спілкувався з керівниками середньої ланки та працівниками депо.

Так, у ремонтному цеху технічного обслуговування електропоїздів виконавчий директор регіональної філії перевірив нову оглядову канаву, яка дозволила збільшити технічне обслуговування електропоїздів і яка нещодавно введена в експлуатацію. Він вислухав пропозиції очільника депо про подальший технічний розвиток депо, зокрема щодо необхідності будівництва естакади, яка допоможе вдосконалити процес ремонту рухомого складу.
Окрім цього, Миронович Артем зустрівся з колективом підрозділу. Залізничники у своїх виступах говорили про проблеми, з якими вони стикаються у роботі. Піднімалися питання заробітної плати, забезпечення спецодягом, інструментами та обладнанням, які необхідні для якісного ремонту рухомого складу. Зокрема, постачання колісних пар, створення належних умов праці для працівників.

— Ця поїздка мала на меті вивчення стану справ на місцях, — сказав, підсумовуючи свій візит виконавчий директор регіональної філії «Південно-Західна залізниця» Миронович Артем . — Чекаю від деповців конкретних пропозицій. Всі питання, які турбують залізничників повинні бути розглянуті протягом двох тижнів.
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба: 0(44)-4069708 факс 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Для ділового листування та звернення громадян: pzz@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05