РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняПівденно-Західній залізниці 150 років!

» гаряча новина  всі новини
7 червня 2020

7 червня (26 травня) 1870 року об 11 годині 30 хвилин з Києва відправився перший поїзд, який прибув у Бірзулу (нині Котовськ) о 6 годині 27 хвилин наступного дня. Так було покладено початок існуванню Південно-Західної залізниці.

Наступні роки стали часом становлення, зміцнення та оновлення столичної магістралі, яка своїми справами й досягненнями довела, що вона є і завжди залишатиметься беззаперечним лідером у перевезеннях вантажів і пасажирів.

Сьогодні регіональна філія «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» – одна з найбільших і найважливіших територіальних ланок транспортної інфраструктури України. Майже 20% основних виробничих фондів національного залізничного перевізника знаходиться саме на Південно-Західній залізниці.

Столична магістраль входить до трійки лідерів у мережі Укрзалізниці за обсягами перевезень – на її частку припадає кожна шоста тонна в загальному обсязі вантажних перевезень та близько третини всього пасажирообігу, в тому числі у міжнародному сполученні.

Особлива гордість регіональної філії – більш як 36-тисячний колектив залізничників. Він успішно забезпечує потреби економіки та населення у перевезеннях, гідно виконує вкрай актуальні завдання з оновлення рухомого складу й транспортної інфраструктури, гарантування безпеки залізничного руху, примножує славетні традиції попередніх поколінь, працює над подальшою розбудовою рідної магістралі та всієї залізничної галузі – її перетворенням у сучасну, конкурентоспроможну, клієнтоорієнтовану компанію.

З нагоди 150-річчя Південно-Західної залізниці бажаємо всім працівникам магістралі прихильної долі, міцного здоров’я, миру та злагоди – в душах, оселях і трудових колективах, невичерпної енергії, наснаги та впевненості в майбутньому, професійної удачі і вагомих здобутків на благо нашої держави, задля зміцнення та розквіту залізничної галузі, стабільного руху вперед – до нових висот.


В.о. директора виконавчого Олександр ДЕКАРЧУК

Дорпрофсож Олександр ЛОЗКО


Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05