РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняЕлектропоїзд ЕР9М-549 після капітального ремонту повернувся на колії Південно-Західної залізниці

» гаряча новина  всі новини
29 травня 2020


28 травня 2020 р. до Київського електровагоноремонтного заводу здійснив робочу поїздку в. о. директора регіональної філії «Південно-Західна залізниця» Олександр Декарчук, де взяв участь у прийомі електропоїзда ЕР9М №549 до експлуатації, а також провів зустріч з директором заводу Василем Дутчаком.
<Очільник залізниці ознайомився з основними напрямами роботи підприємства та перспективами розвитку співпраці між регіональною філією «Південно-Західна залізниця» і ПрАТ «КВРЗ».

— Ми зацікавленні в партнерських стосунках, — наголосив Олександр Декарчук .— Сподіваємося, що наша взаємодія продовжиться. Все зроблено з відмінною якістю.
Електропоїзд ЕР-9М №549 планується задіяти під обслуговування в «човниковому русі» на Тетерівському напрямку та в прискореному приміському русі на дільниці Київ—Біла Церква.

Слід зазначити, що оновлення рухомого складу не проводилося з 2008 р. Розуміючи проблему, що на сьогодні існує в приміському господарстві в площині оновлення та технічного стану моторвагонного рухомого складу, регіональною філією «Південно-Західна залізниця» вибрано шлях, який полягає в проведенні поглибленої модернізації електропоїздів. Це дасть змогу отримати оновлений, енергоефективний рухомий склад.

Довідково

З початку поточного року в умовах ремонтного заводу ПрАТ «Київський електровагоноремонтний завод» для господарства приміських пасажирських перевезень виконано капітальний ремонт з поглибленою модернізацією по подовженню терміну експлуатації двох складів електропоїздів, а саме ЕР9М №509 (10 вагонів) в лютому 2020 р. та ЕР9М №549 (10 вагонів) видано з ремонту 28 травня 2020 р. Електропоїзд ЕР-9м №509 та ЕР9М №549, побудовані в 1977р. і 1979р. Ризьким вагонобудівним заводом.

Спільно з фахівцями Київського вагоноремонтного заводу відпрацьовано концепцію та визначено пріоритетні і водночас проблемні місця, що потребують модернізації. Основними пріоритетами є впровадження сучасних енергоефективних рішень щодо побудованих на імпортозаміщенні продукції. Враховуючи досвід та інтенсивність експлуатації електропоїздів регіональної філії, особливу увагу приділено екіпажній частині, а саме проведено 100% заміну комплектуючих зубчатої тягової передачі, замінено гідравлічні гасники коливань.

Залізничниками взято до уваги нарікання пасажирів щодо рівня комфорту, який безпосередньо впливає на корпоративний рейтинг АТ «Укрзалізниця». Салони вагонів обладнано герметичними віконними блоками з відкидною кватиркою, модернізовано систему вентиляції та калориферного опалення. Встановлено інформаційне табло та електронну нумерацію вагонів. МВРС обладнано системою пожежної сигналізації та пожежогасіння. Проведено модернізацію системи освітлення пасажирських салонів «світлова лінія» та світлосигнальних приладів, в тому числі маршрутних покажчиків на базі світлодіодів. Впровадження такого обладнання дає змогу щорічно заощаджувати 10—15% енергоносіїв.Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05