Отримання вiдповiдей на актуальнi питання

Турнір з настільного тенісу

» гаряча новина  всі новини
16 березня 2020

Нещодавно в Фізкультурно-спортивному клубі «Локомотив» регіональної філії “Південно-Західна залізниця” відбувся турнір з настільного тенісу серед залізничників.

В спортивному залі ФСК «Локомотив» зібрались учасники Конотопської, Коростенської, Жмеринської та Козятинської дирекцій залізничних перевезень. Як зазначили головний суддя змагань Ігор Климович, працівники філії продемонстрували чудову фізичну форму, спортивний запал та майстерність. А найкращих визначили у загальнокомандних заліках. Переможців нагороджено кубками, медалями, дипломами та цінними подарунками.

У загальнокомандному заліку місця визначилися в наступній послідовності:

Четверте загальнокомандне місце посіла команда Конотопської дирекції залізничних перевезень у складі: Ганни Ткаченко, Тетяни Нарожної, Олександра Калюжного, Сергія Вовка, Костянтина Майєра, Віктора Коваленка.

Представник команди - Павло Барладян.

Третє місце в загальнокомандному заліку виборола команда Жмеринської дирекції залізничних перевезень у складі: Тетяни Варелджан, Вікторії Ставіноги, Олександра Загороднього, Едуарда Мельника , Ігоря Дудніка та Сергія Іванова.

Представник команди — Юрій Калінський.

Друге місце в загальнокомандному заліку завоювала команда Коростенської дирекції залізничних перевезень у складі: Ірини Марчук, Наталії Бондарчук, Миколи Коржука, Вадима Конюха, Віктора Коржука, Дмитра Білого.

Представник команди — Віктор Христюк.

Переможцем турніру з настільного тенісу серед працівників регіональної філії стала команда Козятинської дирекції залізничних перевезень у складі: Любові Маєвської, Ірини Мазур, Івана Поберія, Олександра Далевського, Костянтина Коваля, Євгена Оміцинського.