Отримання вiдповiдей на актуальнi питання

На Південно-Західній залізниці пройшли турніри з армспорту та гирьового спорту

» гаряча новина  всі новини
3 березня 2020

Минулої п'ятниці в залі Дорожнього фізкультурно-спортивного клубу «Локомотив» відбулися турніри з армспорту та гирьового спорту серед працівників регіональної філії.

Як зазначив начальник ФСК «Локомотив» Олександр Єгоров, це перші з 24 запланованих у 2020 році спортивних заходів, адже питання фізичного оздоровлення залізничників та їхніх родин є пріоритетними для колективу.

Спортивні змагання пройшли в чудовій атмосфері спортивного свята. Змагалися спортсмени-аматори з Коростенської, Козятинської та Конотопської дирекцій залізничних перевезень. За допомогою суддів визначено переможців та призерів. Кубки, медалі та подарунки отримали усі учасники заходу.

ПЕРЕМОЖЦІ ТА ПРИЗЕРИ

АРМСПОРТ

Вагова категорія до 80 кг

Третє місце виборов атлет команди Козятинської дирекції залізничних перевезень Олександр КИСИЛЬОВ.

Друге місце здобув атлет з Коростенської дирекції залізничних перевезень Богдан РУСТАМОВ.

Переможцем став Станіслав ПОЛЬШИН (Конотопська дирекція залізничних перевезень)

Вагова категорія від 80 до 90 кг

Третє місце зайняв атлет з Коростенської дирекції залізничних перевезень Іван ГОШКО.

Срібло команді Конотопської дирекції залізничних перевезень приніс Сергій ШАПОВАЛ.

Переможцем став Владислав ЛУКІЯНЧУК ( Козятинська дирекція залізничних перевезень)

Вагова категорія понад 90 кг

Третє місце виборов атлет команди Конотопської дирекції залізничних перевезень Сергій ЛУГОВИК.

Друге місце команді Козятинської дирекції залізничних перевезень приніс Сергій ГОЛОСАЙ.

Перемогу здобув став атлет команди Коростенської дирекції залізничних перевезень Олег НИЧИПОРЧУК.

ГИРЬОВИЙ СПОРТ

Третє місце виборов атлет Коростенської дирекції залізничних перевезень Іван ГОШКО.

Срібло Козятинській дирекції залізничних перевезень приніс Олександр КИСИЛЬОВ.

Переможцем став атлет команди Конотопської дирекції залізничних перевезень Сергій МОРОЗ.

Бронзу виборов спортсмен-аматор з Коростенської дирекції залізничних перевезень Сергій БОНДАРЧУК .

Друге місце у атлета команди Конотопської дирекції залізничних перевезень Максима БЕЗПАЛОГО.

Переможцем став атлет команди Козятинської дирекції залізничних перевезень Дмитро ГЕРАСИМЧУК.

Третє місце виборов атлет команди Коростенської дирекції залізничних перевезень Сергій ЖЕЛЕЗНЯК.

Друге місце завоював атлет з Козятинської дирекції залізничних перевезень Дмитро ТЕРЕПА.

Переможцем став атлет команди Конотопської дирекції залізничних перевезень Сергій ЛУГОВИК.

Вітаємо переможців та усіх учасників змагань!