РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання«Полярним експресом» на Київській дитячій залізниці скористались 25 тисяч пасажирів!

» гаряча новина  всі новини
23 січня 2020

19 січня 2020 року Київська дитяча залізниця завершила перший зимовий сезон пасажирських перевезень і сезон навчально-виробничої практики минулого року.

На свято закриття завітали заступниця директора департаменту розвитку персоналу та кадрової політики АТ «Укрзалізниці» Олена АЗЄЄВА, начальник служби кадрової та соціальної політики регіональної філії «Південно-Західна залізниця» Наталія ГРУЦЯ та голова Дорпрофсожу Олександр ЛОЗКО.
Подякувавши юним залізничникам як колегам, усі виступаючі відзначили шалену зацікавленість у практичному процесі учнів, вогник у їхніх очах і бажання бути залізничником.
За відмінне проходження навчально-виробничої практики під час організації руху поїздів та пасажирських перевезень у зимовий період, вагомий внесок в розвиток та діяльність виробничого підрозділу нагороджено групу вихованців та найактивніших учасників Ради юних залізничників КДЗ.

Також визначено найкращу зміну першого в історії зимового сезону пасажирських перевезень. Нею стала зміна номер 2 під керівництвом майстра виробничого навчання Тетяни ФЕДОРЕНКО та начальника зміни, юного залізничника Олександра ЯВТУШЕНКА.
Незважаючи на чимало нагород, велику кількість гостей в атмосфері панував легкий смуток. Як зазначила начальник Київської дитячої залізниці Вікторія ПОЛЯХ, юні залізничники стали міцною родиною, друзями, для яких єдність, взаємодопомога, порядність та безпека стали головними у житті.
Особливістю навчального-виробничого процесу нинішнього сезону стало залучення до навчання дітей з особливими потребами.

За словами заступника начальника КДЗ, у планах нового року —збільшення кількості рухомого складу, оновлення навчального корпусу, цікаве наповнення змісту навчально-виховної , профорієнтаційної та культурно-масової роботи. А кількість бажаючих навчатись та бажаючих стати нашими пасажирами дозволяють говорити про вагомі перспективи оновленого сучасного підрозділу, яким стає КДЗ.

ДОВІДКОВО

За період навчально-виробничої практики перевезено 100 тис. 782 пасажири на суму понад 4 млн грн. Лише за зимовий сезон перевезено 25 тисяч пасажирів.

Безкоштовно відвідали Малу Південно-Західну 2747 працівників Укрзалізниці та 3800 дітей зі шкіл-інтернатів, дитячих притулків, діти з фізичними особливостями розвитку та діти з родин постраждалих учасників АТО .


НАГОРОДИ ДЛЯ КРАЩИХ

За відмінне проходження навчально-виробничої практики під час організації руху поїздів та пасажирських перевезень у зимовий період по Київській дитячій залізниці, вагомий внесок в розвиток, активну участь у житті та діяльності виробничого підрозділу « Київська дитяча залізниця» Почесними грамотами нагороджено

Зміну №1 у складі ДмитраНєвєрова, ЄлизаветиШарапи, КристіниМіхневич, ОлегаЗаблудовського, МаксимаТузинського.
Зміна №2: Альона Комендант, Влад Вишневський, Данило Обезюк, Кароліна Папка, Олег Туз.
Зміна №3: Владислав Козлов, Ілля Бобков, Назар Федоренко, Юрій Прокопець, Юрій Пятницький, Ярослав Вебрицький.
Зміна №4:Артем Аксютін, Богдан Щербанівський, Вероніка Корнійко, Едуард Маліков,СергійНегрей.
Зміна №5:Анастасія Калітченко, Андрій Чичендаєв, Вероніка Калітченко, Олександр Пухкий, Олексій Хрущ, Данило Добрянський.


Зміна №6:Андрій Галицький, Максим Цуруль, Тарас Шишко, Дмитро Ткаченко, Данило Шапін.
Почесні грамоти отримали активні учасники Ради юних залізничників Руслан Нечваль, Андрій Міненко, Богдан Кононенко, ВолодимирГапонов, Галина Жабинець, Олександр Явтушенко, Станіслав Сулацький, Богдан Дигодюк, Артем Бойко, Артем Нікулов, Роман Новожилов.
Вітаємо усіх нагороджених та учасників свята. Готуємось до весняної практики на Київській дитячій залізниці.


Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05