РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняУчні Київської дитячої залізниці організували святковий концерт

» гаряча новина  всі новини
9 січня 2020

До новорічних та різдвяних свят Київська дитяча залізниця не лише вперше відкрила зимовий поїзний сезон, а й подарувала справжнє свято юним залізничникам.

У фойє вокзалу Київ-Пасажирський дитячий 8 січня відбувся святковий концерт, який організували вихованці Малої Південно-Західної залізниці власними силами. У заході взяли участь почесні гості — директорка Департаменту розвитку персоналу та кадрової політики АТ «Укрзалізниця» Людмила Василега, заступник директора Департаменту розвитку персоналу та кадрової політики Олена Азєєва, заступник директора регіональної філії «Південно-Західна залізниця» з кадрової та соціальної політики Катерина Бахуринська, начальник служби кадрової та соціальної політики Наталія Груця.Як зазначила у вітальному слові начальник Київської дитячої –залізниці Вікторія Полях, юні залізничники на відмінно склали іспит із зимової практики та ще й у вільний час організували концерт художньої самодіяльності. Активні учасники різдвяного дійства — Володимир Гапонов, Валерія Харченко, Роман Новожилов, Галина Жабинець, Андрій Міненко за допомоги заступника начальника КДЗ Амірана Абашидзе та майстрів виробничого навчання підготували аматорські новорічні сценки, пісні, цікаві конкурси, загадки.

По закінченню свята Санта Клаус та місіс Клаус разом з гостями вручили дітям солодкі новорічні подарунки та побажали розквіту оновленій залізниці й успіхів юним залізничникам.
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05