РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняДо Київської дитячої залізниці завітали маленькі відвідувачі із столичного будинку дитини «Берізка»

» гаряча новина  всі новини
3 січня 2020

Напередодні новорічних свят до Київської дитячої залізниці завітали маленькі відвідувачі із столичного будинку дитини «Берізка».
Для малюків, найменшим з яких виповнилося 3—4 рочки, така подорож, що далеко від їхньої домівки виявилась певною мірою утомливою, але й в той же час дуже цікавою. Бо працівники Малої залізниці з перших хвилин оточили їх турботою та увагою.
Дітям запропонувалисвяткову програму, зокрема для старших — екскурсію до музею, а малеча проводила час біля великої ялинки, де їх розважали казкові герої із мультфільмів. А потім для всіх була подорож у вагонах святкового поїзда дитячої сталевої магістралі. Насамкінець всім маленьким гостямвручили різдвяні подарунки.
— Нам дуже сподобалось на дитячій залізниці. — ділиться враженнями медична сестра Київського міського будинку дитини «Берізка» Наталя Федоренко. — Звичайно, з такою малечою складно подорожувати. Навіть старші діти не були тут жодного разу. Але ми дуже хотіли, щоб вони відчули святкову атмосферу. А для дорослих немає нічого кращого, ніж радісні дитячі посмішки, особливо коли в житті кожного з цих дітей бракує батьківського тепла та турботи. Ми вдячні залізничникам, які подарували нам цю чудову нагод

Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05