РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняРоман ВЕПРИЦЬКИЙ : «Працюємо над тим, аби підрозділи регіональної філії «Південно-Західна залізниця» забезпечити сучасною технікою»

» гаряча новина  всі новини
3 грудня 2019

3 грудня 2019 р. директор регіональної філії «Південно-Західної Залізниці» АТ «Укрзалізниця» Роман ВЕПРИЦЬКИЙ в рамках робочої поїздки відвідав Козятинську дирекцію залізничних перевезень. Очільник філії зустрівся з колективами структурних підрозділів та обговорив питання щодо організації подальшої роботи за відповідними напрямками.
До Козятинського вузла було передано повнопривідний автомобіль МАЗ, який буде базуватися на території відновного поїзда станції Козятин, і використовуватися для виробничих потреб залізничників. Загалом, таких автомобілів два – один задіяний на Київський дирекції залізничних перевезень, інший працюватиме на Козятинський дирекції.
— Відновні поїзди - це, по суті, стратегічні об’єкти в структурі залізниці. Це своєрідний спецназ, — наголосив Роман Веприцький під час зустрічі з колективом. – Ви сьогодні повинні бути оснащені сучасною технікою. І саме ця простора і містка та дуже надійна техніка, яку ми переобладнали, допоможе виконувати як аварійно–відновлювальні роботи, так і термінові доручення, оскільки нерідко місце підвозу людей для виконання завдань є важкодоступним для залізничного транспорту. У цій ситуації ми започатковували європейський досвід, тобто дислокація автомобілів на території відновного поїзда 3181, а використовувати автомобіль за потреби будуть й в інших підрозділах Козятинського вузла.
До речі, Роман Веприцький особисто перевірив роботу переданого залізничникам автомобіля в дії і переконався, що техніка надійна і легка в управлінні.
Директор філії обговорив із залізничниками актуальні питання життєдіяльності колективу. Зокрема, піднімалися питання заробітної плати, забезпечення спецтехнікою та сучасним обладнанням, спецодягом тощо. Він також перевірив чи готовий колектив Козятинського району контактної мережі до роботи у зимовий період та надав керівникам служб відповідні доручення для їхнього конкретного вирішення.
Наступний об’єкт огляду — Козятинське локомотивне депо. Роман Веприцький разом з керівниками підрозділу проконтролював обсяг виконаних ремонтних робіт. Упродовж 2019 року у депо здійснюється ремонт цеху тягових двигунів, частково обладнання уже відновлено. Також практично закінчений ремонт медпункту депо, ремонтуються роздягальні, душові, встановлюється огорожа по всьому периметру депо. У 2020 р. планується закінчити та оновити всі приміщення депо.
«Працюємо над тим, аби в майбутньому цей, як і інші, підрозділи розвивалися. Сьогодні сформували план заходів, які потрібно виконати у наступному році. Ми продовжим удосконалювати роботу депо, встановлювати нову техніку. Розширюватимемо свою діяльність, підвищуватимемо якість ремонтних робіт», — наголосив Роман Веприцький
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05