РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняРоман ВЕПРИЦЬКИЙ: «Я переконаний, що у будь-якій справі важливий комплексний підхід»

» гаряча новина  всі новини
2 грудня 2019

2 грудня 2019 р. директор регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» Роман ВЕПРИЦЬКИЙ провів щотижневу апаратну нараду у режимі відеоконференції з очільниками служб, керівниками дирекцій залізничних перевезень філії та виробничих підрозділів столичної магістралі.

Щотижнева доповідь з безпеки руху базувалася на результатах останніх перевірок ревізорського апарату. Найбільше транспортних подій допущено у локомотивних депо Київ-Пасажирський, Козятин, Коростень, моторвагонних депо Фастів та Чернігів. Керівникам підрозділів потрібно усунути виявлені порушення та проаналізувати результати роботи виробничих підрозділів та станцій щодо забезпечення безпеки руху у листопаді. Окрім цього забезпечити розгляд стану виконання заходів по усуненню недоліків, що виявлені технічною ревізією ЦРБ у жовтні та затверджені директором філії.

Аналіз експлуатаційної роботи регіональної філії за листопад показує результати діяльності всіх підрозділів столичної магістралі. Було зроблено конкретні висновки щодо здобутків, труднощів, недоліків та причин їх виникнення. Регіональна філії підтягнулась з навантаження з останнього місця до четвертого та займає передові позиції з вивантаження, вантажообігу і практично з основних якісних показників, в тому числі з обігу вантажного вагону та продуктивності локомотива.

Під час власних звітів керівники дирекцій та виробничих підрозділів доповіли про стан справ. Директор філії дав доручення продовжувати роботи щодо зменшення показників простою вагонів, кількості попереджень, покращення побутових умов та умов праці залізничників, а також наголосив щодо ефективності роботи всіх причетних служб до оновлення приміського вокзалу ст. Київ-Пасажирський.

Роман Веприцький особливу увагу приділив питанню щодо підготовки регіональної філії до роботи в зимовий період 2019-2020 рр.

— Всі служби повинні бути готові до роботи у зимовий період. — сказав Роман Веприцький, —Я переконаний, що у будь-якій справі важливий комплексний підхід. Тобто, має бути досягнута готовність по всіх напрямках. А належні умови праці і сам результат мають бути на висоті. Снігоприбиральна техніка, зимовий спецодяг, інструменти — все повинно бути готовим до протидії погодним негараздам. Над цим ми працюємо з вами цілий рік.

Директор регіональної філії звернув увагу присутніх на роботу Київської дитячої залізниці під час зимових свят. Старт - 19 грудня, на день Святого Миколая. Також дав доручення начальнику служби кадровою та соціальної філії розробити соціально-гуманітарний проект щодо працевлаштування вихованців дитячих будинків на залізницю.

— Продовжуємо виконувати завдання. — сказав Р. Веприцький. — До кінця року залишилось зовсім мало часу, а роботи у нас багато. Прошу всіх підготуватися до загальної наради щодо виконання програм розвитку столичної магістралі за 2019 р, а також заслухаємо проект програм на 2020 р. Звертаю увагу всіх керівників дирекцій та начальників станцій на конструктивну роботу з вантажовласниками. Нагадую, що на наступному тижні у нас чергова зустріч з вантажовласниками.

За результатами апаратної наради було визначено низку конкретних завдань керівникам структурних підрозділів, а також терміни їх виконання.


Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05