РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняРобоча поїздка на станцію Дарниця: виконання доручень, підготовка до роботи взимку та новий повнопривідний автомобіль

» гаряча новина  всі новини
29 листопада 2019

Директор регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» Роман ВЕПРИЦЬКИЙ, 29 листопада здійснив робочу поїздку до колективу відновного поїзда № 3174 станції Дарниця.

Перебуваючи у підрозділі директор регіональної філії провів зустріч з залізничниками та обговорив із ними актуальні питання життєдіяльності колективу та надав керівникам служб відповідні доручення для їхнього позитивного вирішення.
Окрім того, була перевірена готовність підрозділу до роботи у зимовий період. Крім того, колективу Київського вузла передано автомобіль МАЗ, який було придбано для виробничих потреб залізничників.

— Сьогодні передаємо повнопривідний автомобіль для Київської дирекції залізничних перевезень, — сказав Роман Веприцький, — Це досить простора і містка та дуже надійна техніка. Варто наголосити, що це практично швидка допомога для представників всіх професій. Ми його переобладнали, зробили 12 зручних місць. Також тут є генератор. Тобто, мається все, щоб ви могли, як найшвидше доїхати до важкодоступних місць. Відтепер набагато легше буде виконувати як аварійно –відновлювальні роботи, так і термінові доручення, оскільки нерідко місце підвозу людей для виконання завдань є важкодоступним для залізничного транспорту, саме тому потрібен такий автомобіль. Варто наголосити, що ми єдина філія в АТ «Укрзалізниці», яка змогла придбати таку техніку.
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05