РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняНесанкціоновані втручання в роботу рухомого складу регіональної філії «Південно-Західна залізниця» у листопаді

» гаряча новина  всі новини
28 листопада 2019

Так, на початку листопада у поїзді № 7040 ЕР-9м № 558 виявлено викрадення вогнегасника з хвостової кабіни, а під час обслуговування приміського поїзда № 6628 сполученням Тетерів - Київ по станції Святошин биття скла прожектора та пошкодження склоочисників у вагоні.

Окрім цього по станціях Київ-Волинський, Борщагівка, Дарниця виявлено розфарбування вагонів.
На жаль, випадки несанкціонованих втручань в роботу моторвагонного рухомого складу регіональної філії не зменшуються. В той же час працівники стрілецького підрозділу швидкого реагування та оперативно-профілактичної роботи служби воєнізованої охорони регіональної філії постійно здійснюють низку оперативно-профілактичних заходів на залізничних станціях та перегонах, щоб запобігти правопорушенням які загрожують безпеці руху поїздів та життю пасажирів.
Залізничники вкотре наголошують, що псування рухомого складу, задіяного у приміському русі, загострює проблему належного забезпечення приміських пасажирських перевезень.
Окрім прямих збитків, заподіяних зловмисниками, на плечі залізниці лягають і додаткові витрати робочого часу працівників, які усувають наслідки вандалізму. Крім того, пошкоджені вагони залізничники вимушені відставляти для відновлення. Це зменшує кількість вагонів в експлуатації та призводить до скорочення складів поїздів, що створює суттєві незручності й пасажирам. 26 листопада 2019
Турнір з волейболу

Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05