РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняПівденно-Західна залізниця: тільки дотримання правил безпеки вбереже від нещасних випадків на залізничних об’єктах та у рухомому складі

» гаряча новина  всі новини
20 листопада 2019

За десять місяців 2019 року в межах регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» було травмовано 147 сторонніх осіб, з яких 103 – смертельно. Серед травмованих було 5 дітей, 3 з них загинули. За аналогічний період минулого року на магістралі постраждали 164 громадяни, зі смертельними наслідками – 96, неповнолітніх – відповідно 9, 3 з них смертельно.

Найбільшу кількість випадків невиробничого травматизму протягом десяти місяців 2019 року було зафіксовано на станціях 67 випадків та перегонах 77 випадків.

Основною причиною всіх нещасних випадків зі сторонніми особами на залізниці залишається особиста необережність постраждалих та нехтування Правилами поведінки громадян на залізничному транспорті України. Це зокрема, перехід через колії перед рухомим складом, що стрімко наближається, та в невстановлених місцях, ходіння по коліях, знаходження на краю пасажирської платформи під час прибуття чи слідування поїзда, ДТП та електротравми, отримані під час спроб зачепінгу або розкрадання залізничного майна, а також селфі на інфраструктурних об’єктах, у рухомому складі чи поблизу нього.

Для виховання у громадян культури безпечної поведінки на залізничних об’єктах та у рухомому складі залізничники постійно проводять активну попереджувальну роботу. Традиційними заходами є місячники профілактично-роз’яснювальної роботи серед населення, пасажирів, учнів шкіл, ліцеїв та коледжів, студентів вищих навчальних закладів, у тому числі дошкільних навчальних закладів, працівників підприємств, розташованих насамперед у районах, прилеглих до залізничних колій. Так протягом десяти місяців п.р. в квітні, липні-серпні, жовтні-листопаді місяці проведені такі місячники в результаті, яких охоплено учбових закладів та підприємств 1830, проведено 2219 лекцій з 105 308 слухачами, продемонстровано 947 відеофільмів, видано статей в місцевих засобах інформації 26, проведено виступів на телебаченні 3, а також видано 17 359 інформаційних плакатів, пам’яток.

На станціях та вокзалах, з метою профілактики невиробничого травматизму по гучномовному зв’язку регулярно передаються оголошення щодо правил особистої безпеки пасажирів при користуванні залізничним транспортом та про безпеку переходу по коліях у встановлених місцях.

Пасажирам надається інформація про прибуття та відправлення пасажирських поїздів, проведення маневрових робіт біля пасажирських платформ, прослідування повз пасажирські платформи рухомого складу.

В електро-дизель поїздах по трансляційній радіомережі здійснюються регулярні нагадування основних положень «Правил безпеки громадян на залізничному транспорті».

Для попередження невиробничого травматизму зі сторонніми громадянами регіональна філія постійно звертає особливу увагу на забезпечення якісного утримання та достатнього освітлення пасажирських платформ, переїздів та пішохідних і службових переходів, покажчиків місць переходу, надійної роботи загороджувальних пристроїв, звукової та світлової сигналізації, своєчасного оповіщення пасажирів по мережі гучномовного інформування про прибуття та відправлення поїздів, про проведення маневрової роботи біля пасажирських платформ.

В приміщеннях вокзалів, касових павільйонів та на перонах вивішено додатково «Правила безпеки при знаходженні на залізничних коліях» та необхідні інформаційні плакати, банери.

Залізничники визначили найбільш травмонебезпечні місця та провели протягом місячників спільні рейди з працівниками НОР, ДС, ПЧ щодо недопущення перебування сторонніх осіб на залізничних коліях, переходу залізничних колій у невстановлених місцях, несанкціонованого проходу громадян на пасажирські платформи поза турнікетам, в результаті проведених рейдів було затримано 729 осіб, із них 411 осіб попереджено та 318 осіб оштрафовано на суму 10 812 грн.

Щоб унеможливити потрапляння сторонніх осіб у зону підвищеної небезпеки на регіональній філії вздовж колії встановлюють металеве огородження, у 2019 році встановлено огородження на перегоні Київ-Деміївський - Київ Пасажирський та Київ-Деміївський – Дарниця.

Ведеться активна робота з улаштування унікальних пішохідних переходів, встановлено спеціальні огородження лабіринтного типу, світлову та звукову сигналізацію, облаштовано зручний прохід для людей з інвалідністю. Залізничники вже не раз доводили, що вміють швидко та якісно будувати безпечні й сучасні пішохідні переходи: аналогічні вже функціонують на станціях Біла Церква, Ірпінь, Дарниця, Біличі, і ця робота продовжується.

«Ми робимо все можливе, аби забезпечити безпеку громадян, які переходять через залізничні колії, витрачаємо чималі кошти та зусилля. Бо це є один із пріоритетів діяльності АТ «Укрзалізниця», - говорить директор регіональної філії «Південно-Західна залізниця» Роман Веприцький. – Намагаємось, щоб у свою чергу і громадяни подбали про власну безпеку. Тільки неухильне дотримання Правил поведінки громадян на залізничному транспорті, обачність та здоровий глузд збережуть від нещасних випадків на залізничному транспорті».

26 листопада 2019 
Турнір з волейболу

Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05