РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняЗалізничники столичної магістралі провели профорієнтаційний захід у Міжнародному дитячому центрі «Артек»

» гаряча новина  всі новини
20 листопада 2019

На початку тижня у Міжнародному дитячому центрі «Артек» фахівці служби кадрової та соціальної політики регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» у ігровій формі ознайомили з професією залізничників дітей, які відпочивають у цьому таборі з усіх куточків України.

Захід під назвою «День залізничника» допоміг розширити знання молоді про залізницю та зорієнтував підростаюче покоління в якому напрямку потрібно рухатись, якщо в майбутньому, виникне бажання обрати професію, пов’язану із залізничною галуззю.


Все дійство проходило у формі бліц-турніру. В актовому залі за круглими столами зібрались п’ять команд по 6 учасників у кожній. Спочатку діти переглянули відеоролик про актуальні професії залізничної галузі. Затим ведуча та організатор брейн-рингу, заступник начальника відділу кадрів регіональної філії Анна ЛЕМІШ ознайомила молодь із завданнями. Програма заходу складалась з п’яти турів: знайомство; привітання; інструментарій; «гуру УЗ» та домашнє завдання під назвою «Ідеальний залізничник».

Кожна команда, яка брала участь у цьому заході, змогла безпосередньо продемонструвати свої знання про залізницю. І хоча завдання не були складними, але за деякими питаннями потрібно було підключати інтуїтивну логіку і завдяки цьому вирвати перемогу в своїх суперників.


— Підсумовуючи сьогоднішній брейн--ринг, із впевненістю можна сказати, — коментує Анна Леміш, — що цей захід приніс усім його учасникам та організаторам тільки гарні емоції та позитивний настрій. Ми готові до наступних зустрічей, з товариствами «Артеку». Причому акцент будемо робити на креативності: адже заходи будуть організовуватися в ігровому, пізнавальному, інтерактивному та інших форматах. Наприклад, такий, як сьогодні. Тож ідею проведення брейн-рингів залізничників буде продовжено. Хочеться подякувати керівництву Міжнародного дитячого центру «Артек», з яким ми співпрацюємо уже третій рік поспіль. Вони завжди ідуть нам назустріч. Завдяки такій співпраці ми не тільки популяризуємо професію залізничника, а й додатково привертаємо увагу української спільноти.

Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05