РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняПривітали з нагоди Дня залізничника

» гаряча новина  всі новини
1 листопада 2019

Напередодні Дня залізничника представники виробничих підрозділів та служб регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» зібрались на урочистості з нагоди професійного свята.

Починаючи з 2017 року, стало вже традицією відзначати професійне свято в різних підрозділах столичної магістралі, щоб обмінятися досвідом, напрацюваннями, досягненнями. Цьогоріччя почесна місія випала на Київську дирекцію залізничних перевезень.

Усіх гостей, яких на свято завітало чимало (з кожного підрозділу прибули делегати) запросили до Чернігівського академічного музичного-драматичного театру ім. Т.Г. Шевченка. У фойє гостей зустрічав музичний оркестр, а працівники магістралі з задоволенням фотографувалися на фоні логотипу Укрзалізниці та Південно-Західної залізниці. Перед початком урочистостей учасникам заходу продемонстрували документальний фільм: «Регіональна філія «Південно-Західної залізниця».


До залізничників з вітальним словом звернувся директор регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» Роман ВЕПРИЦЬКИЙ. Зокрема, він зазначив, що святкування Дня залізничника, є чудовою нагодою згадати кожного працівника, який своєю щоденною працею доводить важливість її на користь транспортної галузі, столичної магістралі та держави в цілому. Фахівці будь-якого підрозділу виконують свої обов’язки сумлінно, відповідально, з повною віддачою, як і належить справжнім залізничникам.Керівник Південно-Західної магістралі висловив вдячність працівникам галузі і ветеранам та побажав успіхів та добробуту.
—Столична магістраль успішно справляється з поставленими завданнямиі цьому є реальне підтвердження, — наголосив директор регіональної філії Роман ВЕПРИЦЬКИЙ. — Маю на увазі залізничну гілку до Міжнародного аеропорту «Бориспіль», Київську дитячу залізницю, сучасні наземні переходи. Успіх безпосередньо залежить від зусиль усіх працівників. Завдяки цьомурозвиваєтьсянаша філія галузь в цілому. Цей процес матиме продовження. Життя змушує нас рухатися вперед.
Також директор столичної магістралі вручив нагороди ветеранам та кращим працівникам, які з нагоди Дня залізничника були відзначені, в наказах голови правління АТ «Укрзалізниця» та директора регіональної філії. По справжньому святковим став і концерт майстрів сцени, в якому взяв участь народний артист України Павло ЗІБРОВ.
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05