РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняЩотижнева апаратна нарада при керівникові регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця»

» гаряча новина  всі новини
29 жовтня 2019

28 жовтня 2019 р. директор регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» Роман ВЕПРИЦЬКИЙ провів щотижневу апаратну нараду у режимі відеоконференції з очільниками служб, керівниками дирекцій залізничних перевезень філії та виробничих підрозділів столичної магістралі.

Щотижнева доповідь з безпеки руху базувалася на результатах останніх перевірок ревізорським апаратом локомотивного депо станції Київ-Пасажирський (ТЧ-1) та Фастівської дистанції колії (ПЧ-4). Керівникам підрозділів запропоновано усунути виявлені порушення та розробити дієві заходи щодо недопущення їх повторення. Зокрема при проведенні технічного обслуговування електровозів та комісійних місячних оглядів станцій.

Аналіз експлуатаційної роботи регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» засвідчує, що план вантажообігу по філії виконується на 108,3% і столична магістраль лідирує серед інших філій.

Під час власних звітів керівники дирекцій та виробничих підрозділів доповіли про стан справ. Директор філії дав доручення продовжувати роботи щодо зменшення показників простою вагонів, кількості попереджень, покращення побутових умов та умов праці залізничників, а також наголосив, що при формуванні тендерної документації варто уникати помилок, які можуть зашкодити вчасно подавати їх до АТ «Укрзалізниця».

Роман Веприцький особливу увагу приділив питанню підготовки регіональної філії до роботи в зимовий період 2019-2020 рр.

— Сезон холодів, протягом трьох місяців, а часто і більш тривалий період, традиційно є найбільш складним для нас, залізничників, — сказав Роман Веприцький. — Ми повинні забезпечувати стійку і безаварійну діяльність залізничного транспорту та інфраструктури залізниці. Всі причетні служби зобов’язанні активно включатись в підготовчий процес. Вважаю, що є недопустимим зволікання керівництва служб та дирекції в забезпеченні зимовим спецодягом та інструментами залізничників.

Директор регіональної філії звернув увагу присутніх на правильній організації технологічних процесів в галузі. Прикладом цього є організації єдиного технологічного процесу на приміському вокзалі ст. Київ-Пасажирський. За думкою керівника філії, такий підхід до роботи здатний зробити істотний внесок у процес реформування галузі.

— Продовжуємо виконувати завдання,— сказав Р. Веприцький. — На наступному тижні підсумовуємо роботу за жовтень. Рухаємося в правильному напрямку. Звертаю увагу всіх керівників дирекцій та начальників станцій на конструктивну роботу з вантажовласниками. Нагадую, що ми повинні дотримуватися термінів доставки вантажів згідно з умовами укладених договорів на перевезення. Наголошую, що ми запустили роботу «гарячої лінії» для оперативного отримання проблемних питань та інформації від вантажоперевізники.

Наприкінці наради було нагороджено кращих залізничників, які зробили вагомий особистий внесок в реконструкцію Київської дитячої залізниці та своєчасне та якісне виконання поставлених завдань.

За результатами апаратної наради було визначено низку конкретних завдань керівникам структурних підрозділів, а також терміни їх виконання.


Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05