РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняЗустріч залізничників столичної магістралі та представників вантажовласників України

» гаряча новина  всі новини
26 жовтня 2019

Директор регіональної філії «Південно-Західна залізниця АТ «Укрзалізниця» Роман ВЕПРИЦЬКИЙ 25 жовтня провів робочу зустріч з представниками вантажовласників України. У залі засідань зібралися представники бізнесу вантажовласників, керівники служб регіональної філії, начальники дирекцій залізничних перевезень.

Зустріч, яку обіцяли два тижні тому, тривала годину. Роман Веприцький розповів про відповідальність залізничників перед вантажовласниками, закликав до конструктивної роботи. Водночас, керівникам та представникам бізнесу вантажовласників надали можливість поставити запитання керівному складу філії та вирішити претензії із залізничниками.

Під час форуму сторони обговорили ситуацію на вузлових станціях, пов’язаних з просуванням рухомого складу по регіональній філії «Південно-Західна залізниця» згідно з умовами укладених договорів на перевезення, ситуацію зі скупченням вагонів на території залізниці та збоями в її роботі, а також роботу «гарячої лінії», яка запрацювала у філії на прохання вантажовласників.

— Для нас головне — максимально організувати перевезення вантажів на всіх стадіях: і на етапі замовлення вагонів, і під час перевезення, і при видачі вантажів безпосередньо одержувачу, — наголосив Роман Веприцький. — На жаль, уникнути проблем, які постійно виникають при відправленні вантажів нам не вдається. Одним із перших кроків, який було впроваджено після минулої зустрічі — відкриття «гарячої лінії», з організації перевезень вантажів, яка покликана надавати інформаційну підтримку вантажовласникам та експедиторам під час організації вантажних перевезень. Наразі із 17 звернень 9 — вирішено, решта знаходиться у процесі роботи.

Залізничники під час форуму реагували на скарги вантажовласників, результатом стало внесення пропозиції до керівництва АТ «Укрзалізниця» щодо вирішення системних проблем з вивозом поїздів Одеською регіональною філії, яка постійно порушує вставлений графік руху.

Вантажовласники у свою чергу наголосили на важливості належного виконання договору залізничниками. Адже виконання кожного пункту договору між вантажовласниками та залізничниками дозволить вітчизняним вантажовласникам зміцнити свою конкурентоспроможність на зовнішніх ринках. В кінцевому результаті — виграє економіка України.

За результатом зустрічі було прийнято рішення організовувати наступний форум за два тижні.


Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05