РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняТурнір з футболу на Кубок директора регіональної філії

» гаряча новина  всі новини
28 жовтня 2019

24 та 25 жовтня на футбольному полі ФСК «Локомотив» пройшов футбольний турнір на Кубок директора регіональної філії «Південно-Західна залізниця» Романа ВЕПРИЦЬКОГО.

Команди з п’яти дирекцій столичної магістралі та команда ФК «Локомотив»U-19 –U-20, яка взяла участь у турнірі поза конкурсом, змагалися за перемогу. Відкриваючи турнір, начальник ФСК «Локомотив» Олександр ЄГОРОВ зазначив, що приємною новиною напередодні турніру є підписання угоди про співпрацю з міжнародною футбольною академією з ФК «Малага» Іспанія та індивідуальні майстер-класи від її директора Маркоса Антоніо Труєди.
Яскраві, напружені, цікаві два дні змагань пройшли із незабутніми емоціями для спортсменів-залізничників та вболівальників.

Фаворити визначились вже першого дня. Першість за тактикою та забитими голами тримали молоді футболісти зі Жмеринки. Командна гра коростенців заворожувала та тримала в напрузі, тоді як гравці зі Київської дирекції залізничних перевезень вирізнялися індивідуальною майстерністю гравців. Оновлена теж молода команда з Козятинської дирекції відзначалися гарною фізичною підготовкою та володіли м’ячем наче справжні господарі ігор.

Козятинці таки позбавили киян третього місця, тоді як фортуна за перше місце між командами Жмеринки та Коростеня зіграла на боці коростенців – за рахунок пробитих пенальті.

Під час нагородження призерів та переможців директор регіональної філії Роман ВЕПРИЦЬКИЙ зазначив, що такі заходи міцно об’єднують трудовий колектив регіональної філії.
«Коли ми спільно працюємо задля однієї мети - це згуртовує і дає високі результати. Певен, що у нас є всі шанси бути кращими – і у виробничій, і у спортивні діяльності, долати труднощі та досягати цілей. І це вкотре доведено на змагальних майданчиках дорожнього спортивного клубу «Локомотив». А тепер і діти залізничників отримали можливість долучитись до світового рівня спортивних досягнень. Усі учасники змагань різного віку довели, що мають бажання досягати результату для себе, для своєї команди, для власної родини, для залізниці», - наголосив Роман ВЕПРИЦЬКИЙ.

Також під час турніру директору Міжнародної футбольної академії «Малага» (Іспанія) Маркосу Антоніо ТРУЄДА особисто провів майстер-класи для юних гравців ФК «Локомотив». А також вручив сертифікат на безкоштовне навчання й тренування у футбольній академії «Малага» (Іспанія) вихованцю ФСК «Локомотив», гравцю команди 2008 р. н. МІНЧУРІ Михайлу.


Кращим гравцем турніру з футболу на Кубок директора регіональної філії «Південно-Західна залізниця» визнано гравця команди КОРОСТЕНСЬКОЇ дирекції залізничних перевезень БОНДАРЧУКА СЕРГІЯ.

Кращим воротарем турніру став гравець команди КОРОСТЕНСЬКОЇ дирекції залізничних перевезень ДАВИДЮКА МИКОЛУ.

Кращим захисником турніру визнано гравця команди ЖМЕРИНСЬКОЇ дирекції залізничних перевезень ЄЖАКЕВИЧА-РУДНИЦЬКОГО БОГДАНА.

Кращим півзахисником став гравець команди КОЗЯТИНСЬКОЇ дирекції залізничних перевезень КОБЕРНЮКА ДМИТРА.

Приз »За волю до перемоги« отримала команда КИЇВСЬКОЇ дирекції залізничних перевезень.

Третє місце виборола команда КОЗЯТИНСЬКОЇ дирекції залізничних перевезень у складі:

Головача Івана, Янущика Руслана, Максимчука Миколи, Федорчука Віктора, Кісіля Максима, Завістовського Олександра, Кобернюка Дмитра, Печевистого Олександра, Думного Богдана, Корніюка Ярослава, Зубарева Володимира, Грищенка Миколи, Квасюка Олександра, Піскуна Сергія, Пархомовича Віталія, Тураєва Сергія, Лавренюка Артема, Мороза Олександра,Довгалюка Олександра.

Представник команди - Данилюк Олена.

Друге місце у команди ЖМЕРИНСЬКОЇ дирекції залізничних перевезень.

Гравці: Гороль Дмитро, Мудрий Євген, Шаркий Михайло, Висідалко Артем, Удовенко Валерій, Москаленко Павло, Федотов Євген, Коршев Ангатолій, Гудзь Володимир, Завгородній Радіон, Трач Дмитро, Величко Ігор, Панасюк Ярослав, Монастирський Сергій, Душак Анатолій, Каліцінський Ігор, Манжак Юрій, Бàран Дмитро, Єжакевич-Рудницький Богдан.

Представник команди - Калінський Юрій.

Переможцем турніру з футболу на кубок директора регіональної філії »Південно-Західна залізниця стала команда КОРОСТЕНСЬКОЇ дирекції залізничних перевезень.

Склад команди: Вигівський Микола, Василенко Юрій, Бондарчук Сергій, Демчук Володимир, Іванов Олександр, Фещук Любомир, Романко Вадим, Давидюк Володимир, Стретович Олександр, Матвеєв Сергій, Давидюк Микола, Вигівський Роман, Васянович Олександр, Стужук Олександр, Давидюк Андрій, Кирийчук Геннадій, Макарчук Андрій, Железняк Сергій, Ліпський Леонід.

Представник команди - Христюк Віктор.


Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05