РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняФахівці столичної магістралі взяли участь упрофорієнтаційному інтерактивному проєкті «Місто Професій»

» гаряча новина  всі новини
8 жовтня 2019

Регіональна філія «Південно-Західна залізниця» представила залізничні професії у профорієнтаційному проєкті«Місто Професій», що відбувся 5 жовтня у столичному парку ім. Т. Шевченка.

Фахівці служби кадрової та соціальної політики столичної магістралі представила цікаві локації професій монтер колії, електромонтер радіозв’язку, стрілець воєнізованої охорони, ревізор з безпеки руху, обладнали фотозону та куточок юного залізничника.

Залізничники підготували для дітей найцікавіші професійні майданчики, бажаючі отримали можливість спробувати себе у ролі стрільця чи зв’язківця,сфотографуватись у форменому одязі юного залізничника, розфарбувати цікаву розмальовку та отримати печатку регіональної філії та подарунок.

У парковій зоні, де розгорнулось імпровізоване Місто Професій, кожна дитина мала змогу отримати паспорт, карту представлених професій та «влаштуватись на роботу». Після ознайомлення з професією від фахівців своїх галузей, таких як – залізничник, рятувальник, пожежник, кінолог, вибухотехнік, поліцейський, лікар, соціальний працівник, криміналіст, будівельник, перукар, агроном, ветлікар, діджей, автослюсар, продавець, банкір, кухар, актор, модель, кравчиня тощо, діти приступають до «роботи».


Діти у супроводі дорослих буквально «атакували» локації столичної магістралі. Найпопулярнішими стали професії, які представляли стрілець служби ВОХР Віктор Красніков зі службовим собакою по кличці Барон та локація монтер колії, яку демонстрували Максим Шевчук та Юрій Головенко. Колійники розповідали про сучасне обладнання автомобіля, що допомагає колійникам – рейкорізи, рейкосвердлильні верстати, газорізальний агрегат.


Залізничники щиро дякували сумлінним «працівникам», яких того осіннього дня у місці наших локацій було чимало і сподіваються, що частина з них реалізуватиме у майбутньому поки що дитячу цікавість у професійних закладах залізничного транспорту.

Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05