РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняКиївська дитяча залізниця: закриття 66-го сезону та відкриття нових можливостей

» гаряча новина  всі новини
8 жовтня 2019

Після масштабної реконструкції у фойє нового вокзалу станції Київ-Пасажирський дитячий, який був відкритий до Дня захисту дітей 1 червня 2019 року, відбулась урочиста церемонія закриття 66-го сезону навчально-виробничої практики.
Серед гостей свята – почесні гості – директор регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» Роман ВЕПРИЦЬКИЙ, директор Департаменту розвитку персоналу та кадрової політики Людмила ВАСИЛЕГА, заступник директора департаменту розвитку персоналу та кадрової політики Олена АЗЄЄВА, один з перших машиністів дитячої залізниці, юний залізничник 1953 року навчання Анатолій СТЕЦЕНКО, начальники галузевих служб та виробничих підрозділів столичної магістралі.Вітаючи присутніх очільник столичної магістралі Роман ВЕПРИЦЬКИЙ зазначив: «Завдяки нашим зусиллям, зусиллям викладачів, майстрів, юних залізничників ми створили нову дитячу залізницю. Цей сезон продемонстрував чудовий результат – оновлені учбові класи, рухомий склад, нові навчальні посібники стали фундаментом для зростання престижу професії залізничника. А кількість відвідувачів засвідчила успіх розпочатої нами справи».

Звертаючись до гостей, директор філії «Південно-Західна залізниця» Роман ВЕПРИЦЬКИЙ анонсував відкриття вперше на КДЗ зимового сезону перевезень: «Ми будемо плідно працювати, щоб підготувати рухомий склад до роботи на новорічні зимові свята».

Також директор регіональної філії нагородив юних залізничників - переможців конкурсу «Кращий за професією», вручив Почесні грамоти за відмінне навчання та активну участь у житті Київської дитячої залізниці та привітав з відзнаками працівників Малої Південно-Західної.
Після завершення урочистостей усі бажаючі відправились в останній рейс у сезоні руху поїздів 2019 року. Далі учні дитячої магістралі продовжать теоретичний процес під керівництвом досвідчених викладачів та майстрів.

ДОВІДКОВО

У 2019 році на Київській дитячій залізниці реконструйовано усі вузли, збудовано нові платформи та вокзал, який є міні копією Центрального залізничного вокзалу міста Києва, що став світовим рекордом. Капітально відремонтовано рухомий склад. Для юних залізничників закуплено новий формений одяг та написано вперше в історії СНД та дитячих залізниць України підручник «Загальний курс дитячої залізниці».

Матеріально-технічну базу поповнив тепловоз з вантажним вузькоколійним вагоном-платформою, що надасть можливість юним залізничникам вивчати вантажні вагони на практиці.

У цьому сезоні Київська дитяча залізниця перевезла понад 80 тис. пасажирів, у тому числі понад 1,5 тис. дітей – вихованців дитячих будинків, інтернатів, а також дітей з інвалідністю.


Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05