РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняРегіональна філія «Південно-Західна залізниця» організувала зустріч з ветеранами-залізничниками

» гаряча новина  всі новини
2 жовтня 2019

1 жовтня, в День людей похилого віку, регіональна філія «Південно-Західної залізниці» АТ «Укрзалізниця» проводить зустрічі з ветеранами-залізничниками столичної магістралі. Кожна дирекція залізничних перевезень має свою програму заходів, де вшановують представників старшого покоління.

За ініціативи адміністрації регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця», зокрема служби кадрової та соціальної політики регіональної філії спільно з радою ветеранів столичної магістралі в цей день запросили ветеранів-залізничників відвідати оновлену Київську дитячу залізницю, що розташована у Сирецькому парку у м. Києві.
До проведення зустрічі долучилося багато працівників залізниці. Ініціаторам вдалося створити для ветеранів теплу невимушену атмосферу, оточити їх увагою та турботою. Колишні залізничники, власне, за словами самих ветеранів, колишніх залізничників не буває, були вражені тим оновленням, які цього року відбулися на Малій залізниці.
Зворушливою стала екскурсія до музею Південно-Західної залізниці, який після реконструкції було перенесено у приміщення Центрального залізничного вокзалу (дитячий). Присутні із захопленням слухали екскурсію юного залізничника Юрія СУББОТИ, де потрібно додавали уточнення, затримувались біля знайомих експонатів, адже всі вони добре знають, як розвивалась Південно-Західна залізниця і кожний із них віддав столичній магістралі не один десяток років, заслуживши вагомий авторитет серед колег.
Після екскурсій та поїздки кільцем Київської дитячої залізниці ветеранам було запропоновано святковий обід.

Слід зазначити, що адміністрація регіональної філії, в цей день не залишила без підтримки своїх старенький колег. Представники служби кадрової та соціальної політики привітали їх зі святом та вручили продуктові набори.


Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05