РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняВихованці Київської дитячої залізниці стали переможцями XV Всеукраїнського екологічного фестивалю «Залізничний транспорт та екологія»

» гаряча новина  всі новини
1 жовтня 2019

Делегація юних залізничників Київської дитячої залізниці повернулась з перемогою з XV Всеукраїнського екологічного фестивалю «Залізничний транспорт та екологія», що проходив на Запорізькій дитячій залізниці, поступившись лише господарям у номінації гран-прі. Також вихованці КДЗ отримали нагороду у номінації «Найкраще впровадження проекту».
Учасниками екофесту були юні залізничники восьми дитячих залізниць України — Київської, Запорізької, Дніпровської, Рівненської, Луцької, Закарпатської, Львівської та Малої Південної.Метою фестивалю є формування в підростаючого покоління екологічної культури, зокрема, активної життєвої позиції щодо раціонального природокористування, безпечної життєдіяльності та збереження довкілля для майбутніх поколінь.


Київську дитячу залізницю представляли учні Руслан НЕЧВАЛЬ, Богдан ДИГОДЮК, Ярослав ФРАЩЕНКО, Володимир ГАПОНОВ, куратор проектів, старший майстер виробничого навчання КДЗ, та заступник начальника КДЗ.

У насиченій дводенній програмі учасники брали участь у стратегічній сесії «Створення екопам’ятки XV Всеукраїнського екологічного фестивалю», у вікторинах та дискусіях,працювали над макетом «Екоподорож дитячими залізницями майбутнього». У межах пізнавально-розважальної програми була подорож до історико-культурного комплексу «Запорізька Січ» та весела дискотека.
Юні залізничники зі столиці презентували проекти екологічного та залізничного спрямування «Загроза пластику» та «Сонячне майбутнє залізничного транспорту». Члени журі відзначили високий рівень підготовки учасників, а при оцінюванні звертали увагу на актуальність, можливість їх застосування та екологічний ефект.
Унікальним та цінним подарунком для усіх учасників фестивалю від регіональної філії «Південно-Західна залізниця» став навчальний посібник «Загальний курс дитячої залізниці». Примірники книг презентував заступник начальника КДЗ Аміран АБАШИДЗЕ. Це перша книжка в історії галузі, написана працівниками столичної магістралі за дорученням АТ «Укрзалізниця», і до цього часу такого посібника немала жодна дитяча залізниця.

Представники Київської дитячої отримали нагороди від АТ «Укрзалізниця» — сертифікати, кубки, дипломи та подарунки, щоб заохотити прагнення юних залізничників бути дбайливими господарями та охоронцями природи, підтримати творчу думку та докладені дітьми зусилля.

Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05