РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняВідбулось засідання дорожнього комітету профспілки Південно-Західної залізниці

» гаряча новина  всі новини
27 вересня 2019

25 вересня 2019 р. відбулося засідання дорожнього комітету профспілки регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця».

З доповідями щодо основного питання порядку денного – про дотримання адміністрацією регіональної філії норм розділу «Оплата праці» діючого колективного договору між регіональною філією «Південно-Західної залізниця» та профспілками виступили директор з управління персоналом та соціальної політики АТ «Укрзалізниця» Євген КОЗАК, директор регіональної філії Роман ВЕПРИЦЬКИЙ і голова дорожньої профспілкової організації Олександр ЛОЗКО.
Заслухавши та обговоривши доповіді, дорожній комітет профспілки прийняв постанову, в якій зазначив, що зобов’язання сторін за галузевою угодою в основному виконувалися. Водночас комітет акцентував, що обсяг і характер функцій, які покладені на залізничний транспорт, дають підстави для висновку про те, що рівень оплати плати більшості працівників різних категорій недостатній. При формуванні на рівні АТ «Укрзалізниця» нового положення про оплату праці недостатньо підвищено зарплату працівникам станцій залізниці, які займаються безпосередньо експлуатаційною роботою.

Також було наголошено, що зрушено багато питань щодо створення умов належного виробничого побуту, забезпечення працівників спецвзуттям та одягом, оновлено систему закупівель тощо.
— Нам необхідно працювати, — сказав під час виступу Р. Веприцький, — над підвищенням консолідації між профспілками, адміністрацією та активними залізничниками. Потрібно зосередитися на питаннях подальшого підвищення заробітної плати працівникам філії в рамках конкретних пропозицій та розрахунків. Наше завдання донести до Кабінету Міністрів України повноцінну реформу оплати праці залізничників. Бо ігнорування наших проблем вже призвело до демотивації праці та масового відтоку кваліфікованих кадрів за кордон. Залізничники повинні мати реалізоване право на гідну працю та гідну зарплату. Вдумайтесь: у нас кожний день звільняються кваліфіковані кадри. Тож пропоную створити робочу групу, де конкретно написати ті вимоги, які потребують рішення.
Окрему увагу присутні зосередили на оздоровленні залізничників та їх сімей улітку цього року. Євген Козак подякував профспілкам регіональної філії «Південно-Західної залізниці» за співпрацю та злагоджене партнерство. За словами директора з управління персоналом та соціальної політики АТ «Укрзалізниця» увага до питань соціального захисту залізничників буде продовжено. Аби мінімізувати втрати залізничників у соціальній сфері, необхідно консолідувати зусилля керівництва галузі і профспілок. Зі свого боку, зважаючи на наявність проблемних питань, які потребують спільного обговорення та узгодження, Євген Козак ініціював проведення чергової зустрічі з представниками профспілки вже найближчим часом.
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба: 0(44)-4069708 факс 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Для ділового листування та звернення громадян: pzz@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05