РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняЩотижнева апаратна нарада у режимі відеоконференції при директорові регіональної філії «Південно-Західна залізниця»

» гаряча новина  всі новини
18 вересня 2019

16 вересня 2019 р. директор регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» Роман ВЕПРИЦЬКИЙ провів щотижневу апаратну нараду у режимі відеоконференції з очільниками служб, керівниками дирекцій залізничних перевезень філії та виробничих підрозділів столичної магістралі.

Роман Веприцький детально зупинився на питанні щодо ситуації зі скупченням вагонів на території залізниці та збоями в її роботі, що пов’язана з неефективним використанням рухомого складу. «Нам вдалось стабілізувати ситуацію щодо накопичення вагонів по станціях регіональної філії. Варто наголосити, що ця проблема має технічні причини і є актуальною для всіх філій АТ «Укрзалізниця». На жаль, у нас недостатньо ресурсів, зокрема локомотивів для відновлення ритмічної роботи. Тому потрібно вирішувати питання комплексно, за допомогою керівництва «Укрзалізниці» та служб філії, а також активніше працювати начальникам дирекцій», — наголосив директор філії.

Потім Р. Веприцький заслухав тижневі звіти керівників служб, дирекцій залізничних перевезень щодо експлуатаційної роботи та її матеріально-технічного забезпечення, з безпеки руху та виробничого травматизму, а також проблемні питання, вирішення яких потребує допомоги керівництва філії.

Було заслухано щотижневий звіт про роботу апарату з безпеки руху.

Роман Веприцький, підсумовуючи виступ щодо безпеки руху філії наголосив: «Наше завдання - гарантувати безпеку. Ситуація, яка склалась нещодавно на одній із станцій, говорить про те, що треба терміново вживати заходи щодо кадрового забезпечення робітничими професіями по станціях. Наразі не вистачає складачів. Керівникам служб, які відповідають за кадрову політику філії варто активізувати пошук фахівців. Також керівнику служби організації праці, заробітної плати розробити заходи щодо соціально-економічної мотивації персоналу. Поза цим відкоригувати план закупівлі необхідного інвентарю для роботи залізничників на колії, зокрема, мова йде про гальмові башмаки. Всім керівникам підрозділів розглянути допущені випадки аварій в маневровій роботі, надати інформаційні телеграми щодо передумов, причин, всіх обставин та наслідків транспортних подій, прийняти дієві заходи щодо посилення профілактичної роботи у господарстві», — наголосив директор філії.

У ході проведення наради кожен керівник структурного підрозділу філії, дирекцій доповів про проведену роботу за минулий тиждень та окреслив основні напрямки на поточний тиждень.

Після детального розгляду питань, Роман Веприцький дав доручення керівникам служб та дирекцій щодо їх оперативного вирішення.


Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05