РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняЩотижнева апаратна нарада при керівникові регіональної філії

» гаряча новина  всі новини
12 вересня 2019

Під керівництвом директора регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» Романа ВЕПРИЦЬКОГО в понеділок, 9 вересня 2019 р., відбулася щотижнева апаратна нарада у режимі відеоконференції за участю керівників галузевих служб та дирекцій, структурних підрозділів філії, на якій було підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено заходи на найближчий період.

Директор регіональної філії на початку наради привітав та нагородив залізничників стрілецької команди швидкого реагування та оперативно-профілактичної роботи служби воєнізованої охорони регіональної філії.

— Переконаний, що залучення вашої команди до охорони на залізничних станціях та перегонахдопомагає протидіяти та затримувати зловмисників, які загрожують безпеці руху поїздів та життю пасажирів, — наголосив Роман Веприцький, — Ви сміливі люди. На вашому службовому рахунку затримання злочинних груп осіб, причетних до крадіжки майна залізниці, попередження диверсії на одному із залізничних переїздів.

Під час наради обговорювались низка питань життєдіяльності регіональної філії: аналіз виконання планових завдань від вантажних перевезень за 7 днів вересня, якісні показники використання рухомого складу, результати перевірок ревізорським апаратом структурних підрозділів залізниці. Зокрема, минулого тижня здійснено контрольну перевірку ВЧДР-7 Коростень, ТЧ-6 Шепетівка, де було встановлено низку порушень. Доповідач наголосив, що керівники підрозділів повинні виконати низку заходів та здійснити напрацювання щодо підготовки до осіннього комісійного огляду.

Окрім цього було обговорено питання, щодо виявлення випадків довготривалого знаходження в «кинутих поїздах» вагонів з вантажем під митним контролем та необхідності направлення листів до контролюючих митниць з проханням продовження терміну доставки вантажу на підставі ст.95 Митного кодексу України.

Керівники дирекцій та виробничих підрозділів звітували про виконання фінансового плану, продовження заходів програм покращення умов праці, облаштування залізничної інфраструктури та оновлення приміського вокзалу станції Київ-Пасажирський.

Р. Веприцький доручив керівникам служб активно готуватися до роботи в осінню-зимовий період. Підготовка розпочалась за планом і повинна закінчиться до25 жовтня.

— Головними завданнями нашої філії є ефективне використання наявного рухомого складу, його спрямування на виконання планових завдань. Водночас, забезпечуючи безпеку руху поїздів. — сказав, підсумовуючи нараду Р. Веприцький. — Сподіваюсь, що всі підрозділи розпочали підготовку до роботи в осінню-зимовий період. Для того, щоб ми не зазнали поразки від зими, потрібно розпочинати підготовку раніше. Всі зобов’язанні бути готовими до осінньо–зимового комісійного огляду. Робимо акцент на організацію роботи з ефективною взаємодією всіх причетних служб і дирекції. Бо запорука успіху в будь-якій справі — якісна до неїпідготовка.

Після перевірки виконання завдань, поставлених на попередній апаратній нараді, було визначено низку нових, а також терміни їх виконання.


Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05