РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняЩотижнева апаратна нарада при керівникові регіональної філії

» гаряча новина  всі новини
4 вересня 2019

2 вересня 2019 р. директор регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» Роман ВЕПРИЦЬКИЙ провів щотижневу апаратну нараду у режимі відеоконференції з очільниками служб, керівниками дирекцій залізничних перевезень філії та виробничих підрозділів столичної магістралі.

Так, завдяки командній роботі за минулий місяць колективу регіональної філії вдалося виконати планові завдання, які було доведено Укрзалізницею. Зокрема, чотири дирекції: Київська, Козятинська, Жмеринська та Конотопська виконали план навантаження серпня. Разом з тим, Коростенська дирекція, основний навантажувальний підрозділ зміг збільшити навантаження лише за минулий тиждень, але цього недостатньо для виконання плану. «Треба активізувати всі резерви та посилити увагу до продуктивності локомотива й технічної швидкості, а також виконання планових завдань усіма дирекціями», - наголосив Р. Веприцький.

Потім традиційно було заслухано доповідь головного ревізора щодо стану безпеки руху по філії та результатів перевірок ревізорським апаратом структурних підрозділів залізниці. Відповідно до звіту, у багатьох підрозділах філії робота щодо безпеки руху залишається незадовільно. При цьому, у порівнянні з минулим роком ситуація з безпекою руху в філії погіршилася. Доповідач наголосив на тому, що буде продовжено позапланові перевірки. Керівникам служб та виробничих підрозділів усунути наявні недоліки, забезпечивши виконання заходів щодо покращення стану безпеки руху.

Далі тижневий звіт про показники експлуатаційної роботи – загалом по залізниці та окремо по кожній з дирекцій. Зазначалося, що, попри низку несприятливих чинників, регіональна філія повинна збільшити навантаження по дирекціях та зберегти темп виконання якісних показників не нижче досягнутого рівня, а по обороту вантажного вагона — прискорити. На жаль, жодна дирекція не виконала план по продуктивності локомотива.

Під час власних звітів керівники дирекцій та виробничих підрозділів доповіли про стан справ. Директор філії, дав доручення продовжувати наводити порядок та покращувати умови праці залізничників у найвіддаленіших підрозділах.

Р. Веприцький детально зупинився на питанні щодо простою частини вагонів на сортувальних станціях. «Для нашої філії це серйозна проблема. Саме вона погіршує оборотність вантажних вагонів. Окрім цього у нас спостерігається й негативний стан у електровозному парку, великі станції постійно працюють в умовах його нестачі. Варто наголосити, що ця проблема має технічні причини і є актуальною для всіх філій АТ «Укрзалізниця». Тут потрібно вирішувати питання комплексно, за допомогою керівництва АТ. Розумію, що з дефіцитом тяги нам важко боротися. Чекаю ваших пропозицій і конкретних дій«, — наголосив директор філії.

Під час наради обговорено низку важливих питань щодо стану справ філії. Зокрема, йшлося про виконання галузевих програм, що спрямовані на розв'язання комплексних галузевих проблем. «Ми повинні думати, які заходи будемо включати у програми наступного року. Всі ваші пропозиції повинні бути аргументовані. Залишилось зовсім мало часу. Сподіваюсь, до кінця року звіт про виконання програм відповідальні керівники нададуть», - підкреслив Р. Веприцький.

Насамкінець Роман Веприцький зазначив: «Те про що ми з вами говоримо, це як кажуть наболіло. Всі ці питання, які потребують рішень, не накопилися за один день. Але є ті, які можна виріши швидко. Тож закликаю всіх працювати, не збавляти темп і від кожного керівника служб і начальника підрозділу вимагаю відповідального ставлення до виконання професійно-службових обов’язків. Ми повинні працювати на той результат, який поставили перед собою і який очікує від нас правління АТ «Укрзалізниця». Цей результат буде позитивним, якщо кожен із нас на своєму робочому місці зробить все необхідне для цього, - наголосив директор філії.

Після перевірки виконання завдань, поставлених на попередній апаратній нараді завдань, було визначено низку нових, а також терміни їх виконання.


Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05