РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання1 вересня 2019 р. на День знань на Київській дитячій магістралі юні залізничники отримали унікальний подарунок

» гаряча новина  всі новини
2 вересня 2019

У рамках заходу відбулась презентація нового навчального посібника «Загальний курс дитячої залізниці».Участь у святкуванні взяли залізничники регіональної філії «Південно-Західна залізниця», АТ «Укрзалізниця» вихованці дитячої залізниці, кияни.

Директор регіональної філії «Південно-Західна залізниця» Роман ВЕПРИЦЬКИЙ привітав усіх із початком нового навчального року і, як подарунокпрезентував начальний посібник «Загальний курс дитячої залізниці».
— 1 вересня День знань ми святкуємо у великій залізничній родині. І сьогодні, для вас юні залізничники, регіональна філії підготувала унікальний подарунок – книжку «Загальний курс дитячої залізниці». Хочу зазначити, що це перша книжка в історії нашої галузі, яку підготували працівники регіональної філії «Південно-Західна залізниця» за дорученням АТ «Укрзалізниця». У жодної дитячої залізниці не лише в Україні, а й по всьому СНГ немає такого посібника. До написання цієї книжки долучились всі начальники служб філії. Тут багато ілюстрацій, цікавого матеріалу і розрахована вона на три роки навчання. Сьогодні ви маєте прекрасну навчальну базу, посібник і вже зовсім скоро будете отримувати справжній диплом по закінченні навчання. Я впевнений, що книжка допоможе вам знайомитися глибше із залізничними професіями та давати більше фахових знань, — наголосив Роман Веприцький.

З вітальними словами звернулись до присутніх співавтор посібника, професор, доктор економічних наук Георгій Ейтутіс, директор Київський дитячої залізниці Вікторія Полях та інші гості.


Після урочистостей було врученою книжки кращим вихованцям Київської дитячої залізниця. Святкового настрою гостям додала поїздка на першому рейсі дитячої залізниці «Осінній поїзд».
Нагадаємо, що на Київській дитячій залізниці в 27 гурткахнавчаються майже 1000 юних залізничників. Це на 500 школярів більше, ніж минулого року. Загалом з часу відкриття Київської дитячої залізниці пройшли курс навчання «Юного залізничника» більше 50 тис школярів. Навчання відбувається з понеділка по п’ятницю на базі шкіл Києва, а в суботу та неділю — на базі Київської дитячої залізниці з жовтня по квітень. Навчання безкоштовне.
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05