РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняШана кращим залізничникам столичної магістралі

» гаряча новина  всі новини
29 серпня 2019

До Дня Незалежності України адміністрація регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» привітала залізничників. Кращих працівників структурних підрозділів було запрошено до управління залізниці.

З вітальним слово до присутніх звернувся директор регіональної філії «Південно-Західна залізниця» Роман ВЕПРИЦЬКИЙ.
«Дорогі залізничники! Для всіх нас, цей рік став особливим, багатим на події. Нам вдається розвиватися разом з державою. Столичні залізничники роблять важливий внесок в економіку держави, в повсякденне життя його громадян. Ми повинні турбуватися про людей, які забезпечують залізничну галузь. Це політика голови правління АТ Євгена КРАВЦОВА, Керівництво АТ «Укрзалізниця», адміністрація філії, галузевих профспілок. Адже успішне функціонування галузі завжди забезпечували ваша самовіддача і працьовитість. Ми з вами за майже два роки, зробити суттєвий стрибок у темпах розвитку регіональної філії. Перед нами були конкретні завдання - задіяти потужність всієї столичної магістралі, і вже сьогодні ми можемо пишатися результатами та проведеною роботою. Головне, щоб кожний працівник філії відчував власну причетність до виконання цих завдання, адже важливим є внесок кожного. Це й модернізація інфраструктури та оновлення рухомого складу, покращання умов праці залізничників, будівництво сучасних пішохідних переходів та залізничної гілки від станції Київ-Пасажирський до Міжнародного аеропорту «Бориспіль», оновлення Київської дитячої залізниці.

Звичайно, ще доведеться багато працювати, але ми впевнені, що рухаємося в правильному напрямку. Користуючись нагодою вітаю всіх залізничників з святом. Зичу здоров’я, родинного затишку, статків, вдачі в усьому та мирного неба». - сказав Роман Веприцький.

Після короткої промови було вручено нагороди кращим працівникам, які з нагоди Державного свята були відзначені в наказах Міністерства інфраструктури України, голови правління АТ «Укрзалізниця» та директора Столичної магістралі.Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05