РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняЩотижнева апаратна нарада при керівникові регіональної філії

» гаряча новина  всі новини
28 серпня 2019

Під керівництвом директора регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» Романа ВЕПРИЦЬКОГО, 27 серпня 2019 р, відбулася щотижнева апаратна нарада у режимі відео конференції за участю керівників служб, начальників дирекцій та структурних підрозділів філії, на якій було підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено заходи на найближчий період.

Під час наради обговорювались низка питань життєдіяльності регіональної філії: аналіз виконання планових завдань від вантажних перевезень за серпень, якісні показники використання рухомого складу, результати позапланового пожежно-технічного обстеження тощо.

Традиційно було заслухано доповідь головного ревізора щодо аналізу стану безпеки руху по філії та результатів перевірок ревізорським апаратом структурних підрозділів залізниці. Доповідач наголосив на тому, що буде продовжено позапланові перевірки. Керівникам служб та виробничих підрозділів усунути наявні недоліки, забезпечивши виконання заходів щодо покращення стану безпеки руху.

Поза цим обговорили виконання програми щодо зарежимлення території, хід будівництва пішохідного мосту по станції Київ-Деміївський, встановлення огорожі. Також піднімали питання щодо забезпечення додатковими робітничими кадрами локомотивне депо Козятин.

Роман Веприцький детально зупинився на питанні щодо оперативного усунення існуючих обмежень швидкості на окремих дільницях колії. А також наголосив, що у зоні відповідальності залізничників, як власне і завжди, інженерні споруди: водопропускні труби, залізничні та пішохідні мости. «Необхідно провести термінове обстеження стану мостового бруса і колійних кріплень залізничних мостів, і якщо є потреба, вжити невідкладних заходів по ремонту, аби не допускати аварійних ситуацій», — підкреслив директор залізниці.

Керівники дирекцій та виробничих підрозділів звітували про виконання фінансового плану, продовження заходів програм покращення умов праці, облаштування залізничної інфраструктури та оновлення приміського вокзалу станції Київ-Пасажирський.

— Запрошую подумати спільно, що і як ми можемо зробити вже у вересні, щоб виконати поставленні завдання. — підсумовує директор Роман Веприцький. — Для цього, на поточному тижні, збираємо нараду керівників дирекцій залізничних перевезень. Важливо також, щоб ми робили все з усвідомленням того, що ми змінюємо залізницю і підходи до роботи. Завдяки величезним зусиллям і вмілій організації спільних дій підрозділів ми зможемо покращити якість перевезень та виконати фінансові показники. Над цим і працюємо, причому послідовно й комплексно.

По завершенні наради Роман Веприцький озвучив основні заходи, які заплановані регіональною філію на поточний тиждень та надав доручення керівникам структурних підрозділів.


Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05