РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняМолоді кадри для розвитку галузі

» гаряча новина  всі новини
29 серпня 2019

У регіональній філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» 27 серпня 2019 р. відбулася зустріч молодих залізничників. У заході взяли участь представники АТ «Укрзалізниці», служби кадрової та соціальної політики та дирекцій залізничних перевезень філії, працівники, керівники Молодіжної ради.

У рамках заходу, очільники управління персоналом та соціальної політики АТ «Укрзалізниця», які організували зустріч, наголосили на важливості участі в управлінській команді товариства молоді та відбору лідерів до Директорату. Адже для того щоб реалізувати якісні зміни в галузі, потрібно підтримувати та вести відкритий діалог з молодими працівниками «Укрзалізниці» .

Варто наголосити, що Директорат молоді — це не окрема юридична структура чи виробничий підрозділ і не школа молодих директорів. Директорат молоді — це команда молодих залізничників, які знають проблеми у виробничому процесі на місцях та готові взяти відповідальність за їх вирішення.

Що стосується відбору до Директорату, то він розпочався 20 серпня і буде проходити до кінця вересня. Молоді залізничники віком до 35 років, які бажають взяти участь в конкурсі, повинні пройти конкурсний відбір. Він має два етапи: тестування та робота відбіркового комітету. Під час відбору члени комітету аналізуватимуть і оцінюватимуть практичні навички та уміння молодих працівників, які претендують увійти до складу Директорату. За кількістю набраних балів формується рейтинг, що дає можливість зробити процес відбору повністю прозорим.

«Важливо виховувати правильних членів суспільства з правильними цінностями. Людей які прагнуть бути успішними і розбудовувати країни і разом з тим залізницю. Нам потрібні молоді лідери, які будуть любити залізницю і будуть бачити в ній своє майбутнє. Однозначно, потрібно проявляти ініціативу, бути зацікавленим у розвитку і підтримці молодих колег, мати бажання змінювати роботу залізниці на краще. Директорат молоді покликаний закріпити в управлінський команді товариства молодь, яка керуватиме змінами до підходів і поглядів не лише в апараті управління, а й у структурних підрозділах філії», — зазначив директор регіональної філії «Південно-Західна залізниця» Роман ВЕПРИЦЬКИЙ.


Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05