РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняЩотижнева апаратна нарада при керівникові регіональної філії

» гаряча новина  всі новини
6 серпня 2019

5 серпня в управлінні регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» відбулась щотижнева апаратна нарада у режимі відео конференції директора регіональної філії Романа ВЕПРИЦЬКОГО за участю керівників служб, начальників дирекцій та структурних підрозділів.

Під час наради обговорювались низка питань життєдіяльності регіональної філії: аналіз виконання планових завдань від вантажних перевезень за липень, якісні показники використання рухомого складу, результати позапланового пожежно-технічного обстеження локомотивного депо Коростень (ТЧ-7), результати роботи виробничих підрозділів щодо забезпечення безпеки руху у липні, виконання програми щодо зарежимлення території депо, встановлення огорожі та систем контролю за важливими об’єктам філії та активну участь залізничників у профілактично-роз’яснювальній роботі щодо попередження невиробничого травматизму на залізничному транспорті.

Керівники дирекцій та виробничих підрозділів звітували про виконання фінансового плану, продовження заходів програм покращення умов праці, облаштування залізничної інфраструктури та оновлення приміського вокзалу станції Київ-Пасажирський.

— Насамперед, хочу зазначити, що всі ті питання, які ми з вами озвучили та проаналізували, повинні бути вирішено якнайшвидше,— сказав керівник філії. — Розумію, що не все залежить від нас. Втім хочу запевнити, що керівництво Укрзалізниці і особисто голова правління Євген Кравцов проводять політику максимальної прозорості закупівель дизельного пального. Ми повинні не лише пережити цей складний період, а й старатися успішно працювати. Всіх закликаю не зупинятись, а працювати згідно з планом.

По завершенні наради Роман Веприцький озвучив основні заходи, які заплановані регіональною філію на поточний тиждень та надав доручення керівникам структурних підрозділів.


Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05