РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняДень профспілки залізничників Столичної магістралі

» гаряча новина  всі новини
2 серпня 2019

Щороку у перший тиждень серпня залізничники регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» святкують День профспілки залізничників і транспортних будівельників України.

Для відзначення Дня профспілки залізничники приїхали у м. Коростень, де зібралися делегати від п’яти дирекцій залізничних перевезень. На урочисту зустріч були запрошені гості. Теплими словами гостей заходу привітали директор з розвитку персоналу та соціальної політики АТ «Укрзалізниці» Євген КОЗАК, директор регіональної філії «Південно-Західна залізниця» Роман ВЕПРИЦЬКИЙ, голова Дорпрофсожу Олександр ЛОЗКО.
«Цей день покликаний привернути увагу всіх працівників філії до важливості профспілкової організації у нашому житті. Соціальний захист вкрай важливий в умовах глибоких змін, які проходять по всій залізниці. Я не розділяю Дорпрофсож і адміністрацію філію. Ми всі єдина команда, яка покликана представляти права та інтереси людини, яка працює на «колесі». Разом з головою правління АТ «Укрзалізниця» Євгеном Кравцовим і профспілками ми спрямовуємо свої дії на забезпечення гідного рівня життя людини праці та поваги до неї. Звичайно, ми робимо лише 10 відсотків того, що повинні робити для всіх вас. Розуміємо, що не все вдається, але й те, що уже зроблено, додає нам впевненості, що ми з вами рухаємося в правильному напрямку» , — сказав Роман Веприцький.
Як зазначив голова профспілки Олександр Лозко, що роботу профспілки разом з адміністрацією направлено на посилення соціального захисту залізничників. Важливо, що положення галузевої угоди виконуються вчасно і в повному обсязі.

Після вітальних промов та нагородження кожної профспілкової організації столичної магістралі відбувся святковий концерт. Спільчан завітала поздоровити народна артистка України, естрадна співачка Наталія БУЧИНСЬКА.


Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05