РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняЩотижнева нарада під керівництвом директора столичної магістралі Романа Веприцького

» гаряча новина  всі новини
31 липня 2019

29 липня 2019 р. директор регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» Роман Веприцький провів щотижневу апаратну нараду у режимі відеоконференції з очільниками служб та керівниками дирекцій залізничних перевезень філії та виробничих підрозділів столичної магістралі.

На початку було заслухано звіт керівника служби відомчої воєнізованої охорони філії. Він, зокрема, проінформував присутніх про факти крадіжок палива. За його інформацією, такі випадки значно почастішали на під’їзних коліях столичної магістралі. За даними фактами проводяться слідчі дії.

«Розумію, що те, що ми виявляємо, це лише маленький відсоток того що ми маємо роботи. Для тих, хто хоче продовжити наживатися на крадіжках на залізниці, попереджаю, що охорона працює цілодобово і кримінальні впровадження будуть по кожному факту. Колективу служби відомчої воєнізованої охорони філії більш активно налагоджувати систему контролю як у охороні вантажів, так і в попередженні крадіжок палива та майна залізничної інфраструктури»,— зауважив Р. Веприцький.

Потім традиційно було заслухано доповідь головного ревізора щодо аналізу стану безпеки руху по філії та результатів перевірок ревізорським апаратом структурних підрозділів залізниці. Доповідач наголосив на тому, що буде продовжено позапланові перевірки. Керівникам служб та виробничих підрозділів усунути наявні недоліки, забезпечивши виконання заходів щодо покращення стану безпеки руху.

Далі було заслухано тижневий звіт про показники експлуатаційної роботи – загалом по залізниці та окремо по кожній з дирекцій. Зазначалося, що, попри низку несприятливих чинників, регіональна філія повинна до кінця місяця збільшити навантаження по дирекціях та зберегти темп виконання якісних показників не нижче досягнутого рівня, а по обороту вантажного вагона — прискорити.

Під час власних звітів керівники дирекцій та виробничих підрозділів доповіли про стан справ. Директор філії, дав доручення продовжувати роботи по зарежимленню території залізничної інфраструктури.

Р. Веприцький детально зупинився на питанні щодо оперативного усунення існуючих обмежень швидкості на окремих дільницях колії. «Необхідно вжити невідкладних заходів по ремонту вузьких місць, аби не допускати обмежень швидкості руху поїздів», — наголосив директор залізниці.

Під час наради обговорено низку важливих питань щодо стану справ філії. Зокрема, йшлося про проведення форуму профспілки залізничників «Рік позитивних змін», який 1 серпня будуть прийматимуть залізничники м. Коростень.

Насамкінець Роман Веприцький зазначив: «Ми спільними зусиллями повинні працювати на той результат, який поставили перед собою і який очікує від нас правління АТ «Укрзалізниця» та особисто голова Євген Кравцов. Цей результат буде позитивним, якщо кожен із нас на своєму робочому місці зробить все необхідне для цього. Тож продовжуємо працювати, не збавляємо темп», — підкреслив керівник залізниці.

За результатами апаратної наради було визначено низку конкретних завдань керівникам структурних підрозділів, а також терміни їх виконання.


Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05