РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняVI звітно-виборна молодіжна конференція Дорожньої профспілкової організації Південно-Західної залізниці

» гаряча новина  всі новини
24 липня 2019

24 липня в управлінні регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» відбулась VI звітно-виборна молодіжна конференція Дорожньої профспілкової організації Південно-Західної залізниці.

У роботі конференції взяли участь директор столичної магістралі Роман ВЕПРИЦЬКИЙ, голова Дорпрофсожу Олександр ЛОЗКО, завідувач відділу організаційної та кадрової роботи апарату Ради профспілки Олександр ГНАТЮК.

На початку зустрічі директор філії Роман Веприцький та голова Дорпрофсожу Олександр Лозко нагородили кращих профспілкових молодіжних лідерів галузевими відзнаками.Звертаючись до залізничної молоді, Роман Веприцький зазначив: «Ваша місія і та довіра від ваших колективів сьогодні є надзвичайно важливою. Позиція молоді об’єднує, гуртує, консолідує та підтверджує наші сподівання — оновлена столична магістраль стане гордістю країни. І ті глибинні процеси змін починаються з робочого місця кожного з нас, з покращення умов праці, з наших пілотних проектів. Наші системні зміни підтримує голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов, адже наразі молодіжний рух, спрямований на розбудову залізничної галузі, є потужним, креативним, продуктивним та солідарним, як і сама молодь».
Під час конференції профспілкова молодь обговорила нагальні питання, що турбують колективи, — рівень заробітної плати, забезпечення житлом, роль корпоративних тренінгів, відновлення оздоровчо-фізкультурного руху та інші. Молодіжна рада у своїй діяльності орієнтувалась на загально-освітні проекти, проводила навчальні семінари з розвитку лідерських якостей, брала участь у тренінгах Укрзалізниці щодо створення молодіжної політики АТ «Укрзалізниці» та корпоративного волонтерства.

Учасники конференції заслухали звіт голови Молодіжної ради Дорпрофсожу Амірана АБАЩИДЗЕ та висловили йому довіру, обравши головою ради на наступний термін. Заступником обрано провідного фахівця Дорпрофсожу Євгена СТЕМПКОВСЬКОГО.

Роботу Молодіжної ради визнано задовільною.

Наостанок зустрічі завідувач відділу організаційної та кадрової роботи апарату Ради профспілки Олександр Гнатюк привітав колектив з гарною оцінкою роботи, подякував молоді за активну допомогу в організації та підтримці петиції до Верховної Ради щодо необхідності повернення пенсії за вислугу років окремим категоріям залізничників та запросив до участі у VI форумі молоді профспілки залізничників і транспортних будівельників України, що проходитиме в Чернігові — на теренах столичної магістралі.

Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05